Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Místo Babiše ukazujte jen Moniku: Lidé si myslí, že vypadá jako Selena Gomez

Mají lidé pravdu?
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 16 fotografií
Před několika dny proběhla inaugurace prezidenta Miloše Zemana (73), které se zúčastnilo plno státníků, známých osobností a významných lidí. Největší pozornost na sebe ale strhly tři přítomné dámy, Monika Babišová (43), Alex Mynářová (34) a Dagmar Havlová (64). Jejich vzhled rozpoutal vášnivé debaty na sociálních sítích a nejvíce se diskutovalo nad vizáží Moniky Babišové. Objevil se i názor, že vypadá jako Selena Gomez (25).

Po inauguraci prezidenta Miloše Zemana se nevedly diskuze na sociálních sítích o ničem jiném než o tom, kdo přišel, jak vypadal, co si vzal na sebe nebo která z dam to přehnala s botoxem. Nejvíce lidé komentovali přítomné dámy Alex Mynářovou, Moniku Babišovou a Dagmar Havlovou.

Kupodivu největší ohlasy sklidila právě Alex, která si na sebe vzala světle růžové šaty a v záplavě černé Vladislavský sál svým outfitem rozzářila. Velkou kritiku od lidí sklidila Dagmar Havlová a její strnulý obličej.

Komentující jí vyčítali zbytečné úpravy zevnějšku a nehybnost obličeje. No a nad Monikou Babišovou snad diskutují dodnes. Dá se s klidem říct, že manželka premiéra v demisi Andreje Babiše (63) rozdělila Česko.

Jedni jsou toho názoru, že nesmyslně našla zalíbení v botoxu a vypadá jako vosková figurína. Druzí si ale její vzhled nemůžou vynachválit. „Monika je nádherná žena, opravdu jí to moc sluší,“ píší lidé.

Dokonce se objevil i názor, že nápadně připomíná zpěvačku Selenu Gomez. „Připomíná mi Selenu Gomez, až bude starší.“ A co myslíte vy? Mají lidé pravdu? Opravdu jsou si tyhle dvě rozdílné dámy natolik podobné?

Související články

Další články