Po inauguraci prezidenta Miloše Zemana se nevedly diskuze na sociálních sítích o ničem jiném než o tom, kdo přišel, jak vypadal, co si vzal na sebe nebo která z dam to přehnala s botoxem. Nejvíce lidé komentovali přítomné dámy Alex Mynářovou, Moniku Babišovou a Dagmar Havlovou.

Kupodivu největší ohlasy sklidila právě Alex, která si na sebe vzala světle růžové šaty a v záplavě černé Vladislavský sál svým outfitem rozzářila. Velkou kritiku od lidí sklidila Dagmar Havlová a její strnulý obličej.

Komentující jí vyčítali zbytečné úpravy zevnějšku a nehybnost obličeje. No a nad Monikou Babišovou snad diskutují dodnes. Dá se s klidem říct, že manželka premiéra v demisi Andreje Babiše (63) rozdělila Česko.

Jedni jsou toho názoru, že nesmyslně našla zalíbení v botoxu a vypadá jako vosková figurína. Druzí si ale její vzhled nemůžou vynachválit. „Monika je nádherná žena, opravdu jí to moc sluší,“ píší lidé.

Dokonce se objevil i názor, že nápadně připomíná zpěvačku Selenu Gomez. „Připomíná mi Selenu Gomez, až bude starší.“ A co myslíte vy? Mají lidé pravdu? Opravdu jsou si tyhle dvě rozdílné dámy natolik podobné?