Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Místo adrenalinu smrt: Milenci se společně vrhli z 65 metrů, při bungee je zradilo lano

Atrakce je 65 metrů vysoká!
Chtěli se jen pobavit a zažít trochu adrenalinu, volba proto padla na bungee jumping. Skok se dvěma milencům ovšem stal osudným. Zradilo je zřejmě lano, mladá žena byla na místě mrtvá.

Francouzský pár se rozhodl pro tandemový seskok (na laně jsou za nohy připoutáni dva lidé), adrenalinový zážitek však stál osmadvacetiletou ženu život. Její partner leží s těžkými zraněními v nemocnici.

„Byli asi 65 metrů vysoko, aby skočili bungee. Během skoku, asi 15 metrů od země, něco nefungovalo na upevňujícím systému a oba dva dopadli na zem,“ uvedl jeden ze svědků tragického obrázku francouzskému deníku Le Parisien.

Jak píše web topky.sk, bungee se v areálu v Audincthunu, kde k neštěstí došlo, skáče už dva roky, během kterých se zatím nikdy nic nestalo. Příčinu tragédie se momentálně snaží zjistit policisté. „Zjišťujeme, jestli šlo o selhání lidského faktoru, problém s vybavením nebo kombinaci těchto věcí,“ uvedl prokurátor Sebastien Piéve. Nicméně provozovatel atrakce už byl zatčen.

Mohlo by vás zajímat

Další články