Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Missky řádily v českém Aspenu: Jejich outfity stojí víc, než vyděláte za měsíc!

Většina krásek v jednom outfitu přijíždí a další si pořizuje až na
místě. Ve Špindlerově Mlýně nakoupíte opravdu luxusní kousky pro zimní
sezónu, jen na ně nemá peníze každý.
Zdroj: Sportalm Špindlerův mlýn/David Sport
+ Další fotografie
Kde jinde než v českém „Aspenu“ alias Špindlerově Mlýně v zimě najdete nejvyšší koncentraci nádherných žen? A kde jinde byste je hledali než právě v luxusních obchodech? Miss Lucie Hadašová Bednářová a vicemiss Elisavet Charalambidu přijely pokořit české sjezdovky ve Sv. Petru a nakoupit vánoční dárky. Sekundovala jim při tom jedna z nejsvůdnějších českých moderátorek Petra Svoboda.

Elisavet Charalambidu měla slušivý overal s nádherným kožíškem. Do Špindlerova Mlýna dorazila v doprovodu svého pejska, jorkšírka Cherry. „Jako Řekyně bych měla mít ráda hlavně léto, ale miluju zimu – takovou tu pohádkovou, všude plno sněhu. Odmalička mě rodiče vedli ke sportu, lyžuju od pěti let. Učila jsem se i na prkně, ale bylo to náročné,“ říká krásná tmavovláska.

„Cherrynce je už deset, jsme takový sehraný tým. Jezdíme všude spolu,“ směje se Elisavet. „Je takový můj malý závislák, zbožňuju ji,“ dodává Miss.

Víkend se opravdu vydařil, napadl sníh a holky si tak užily i malou koulovačku.

Moderátorka Petra Svoboda si také nenechala ujít zahájení sezony. „Od minulého roku se vlastně učím znovu lyžovat,“ směje se Petra. „Moje dcera se učí, takže lyžujeme spolu.“ Petra přijela do Špindlerova Mlýna tentokrát s kamarádkou na nákupy. V prodejně s luxusním oblečením si vybrala bundu, kožené kalhoty i nové boty. „Mám ráda bílou barvu,“ chválila svůj outfit Petra. „Oceňuji pohodlí a teplo, jsem hrozně zimomřivá,“ dodává krásná moderátorka.

„Mezi svátky plánujeme vyrazit někam na hory na čerstvý vzduch, ale asi to budu letos řešit až na poslední chvíli, tak uvidíme. Dcera se učí od minulého roku, už umí dělat obloučky a docela ji to baví. Takže na hory určitě pojedeme,“ říká Petra Svoboda. „Více než zimní sporty mě ale na horách baví procházky a užívat si přírodu i jinak,“ prozradila slavná televizní moderátorka.

Související články

Další články