Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Misska? Tou dnes může být každá holka! Kdo ale získal titul SUPERMISS?

Pěkné holky, že?
Zdroj: oficiální zdroj
Kdo získal titul SUPERMISS? To byla velká otázka! Od víkendu víme, že titul získala Lenka Čepáková.

Již 9. ročník populární soutěže SUPERMISS, kde o vítězce rozhoduje nejen krása, ale také dovednosti, se uskutečnil v sobotu 2. dubna 2016 tradičně v kongresovém sále hotelu Hilton Prague. Prestižní titul SUPERMISS získala 24letá Lenka Čepáková. Zdravotní sestřička v oblasti ortodoncie je milovnicí šití a vychovává už i malého syna.

Pořadatelé soutěže, společnosti Super Production a Motorsport Vavřinec, přichystali pro dívky několik úkolů. Módní přehlídka doplněná rozhovorem s porotci, volná disciplína a nechyběla ani nejvíce oblíbená promenáda v plavkách. Příjemný večer moderoval Jan Čenský a mezi hosty se objevila čerstvá maminka Monika Absolonová nebo talentovaná zpěvačka a herečka Martina Hekerová.

Slavnostní finálový večer ozdobil titul Miss Tourism Czech Republic 2016, který získala 25letá milovnice střelby Saskie Olašáková z Prostějova, která se zúčastní světové soutěže krásy.

Během slavnostního galavečera byl také vyhlášen 16. ročník soutěže MISS MOTORSPORT, jejíž královna Denisa Rosinská zvítězila v závodě motokár a prokázala i znalosti z oblasti motorsportu.

Tento titul Supermiss Média získala 24letá Paulína Pélyová ze Slovenska. Korunku převzala ještě 27letá Monika Krpálková z Chrudimi, která opanovala titul MISS PRAHA.

Související články

Další články