Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Misska Tereza Fajksová čeká chlapečka. Z odhalení pohlaví byla lehce zaskočená

Misska Tereza Fajksová čeká chlapečka. Z odhalení pohlaví byla lehce zaskočená
Zdroj: Archiv Terezy Fajksové
+ Dalších 7 fotografií
Odhalení
Modelka a vítězka soutěže Miss Earth 2012 Tereza Fajksová (31) se stane již podruhé maminkou. Po narození holčičky Lilien Tereza s partnerem Lubošem dlouho nezaháleli a k dcerce, která se narodila loni v březnu, přibude bráška. Odhalení pohlaví miminka zveřejnila na své sociální síti a z jejího pohledu bylo prvně poznat lehké zaskočení.

O krásnou novinku a prozrazení, že čeká Tereza Fajksová chlapečka, se podělila se svými fanoušky na svých sociálních sítích pomocí propíchnutí balonku, ze kterého vylétly konfety modré barvy.

Když Tereza bezprostředně po propíchnutí balonku zjistila, že čeká chlapečka, její výraz se proměnil z úsměvu na chvilkové zaskočení. Aby Tereza předešla spekulacím k jejímu chladnějšímu výrazu, tak uvedla, že jí i partnerovi bylo jedno, zda to bude chlapeček nebo holčička. "Pohlaví nám BYLO a JE úplně jedno. Hlavní je, aby tu s námi bylo miminko v pořádku," napsala Tereza pod příspěvek.

Odhalení pohlaví miminka pomocí balonku, který je naplněný konfetami růžové nebo modré barvy, se za poslední době stalo velice oblíbeným způsobem, jak rodiče zjistí, zda čekají chlapečka nebo holčičku. Netušící rodiče předají ve specializovaném obchodě obálku s pohlavím dítěte, prodavačka připraví balonek s konfetami určité barvy, a zda čekají holčičku nebo chlapečka, se rodiče dozvědí až po společném prasknutí balonku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy