Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Misska Pikolová o vztahu s Bendigem: Vymysleli jsme si to, aby nebyl gay! A co na to Felix?

+ Dalších 12 fotografií
Dvaadvacetiletá finalistka České Miss Miroslava Pikolová po letech konečně přiznala, jak to bylo s láskou k Janu Bendigovi. Celé to byla jen hra. Oba mladí lidé si vztah vymysleli. Proč?

Krásná finalistka České Miss Mirka Pikolová po letech přiznala, jak to bylo s láskou k Bendigovi. Pár před lety tvrdil, jak jsou zamilovaní a šťastní, ale byla to jen hra. A mnozí novináři i část veřejnosti na žvásty o romantické lásce skočili.

„Před 6 lety jsme hráli vztah, abyste si všichni mysleli, ze není gay! Ale je to opravdu stará historie,“ uvedla Pikolová pro eXtra.cz a dodala, že s Bendigem už není v kontaktu 5 let.

Zároveň Pikolová prozradila, že kdysi sice byla ve finále Miss Roma, ale se svými kořeny to má složitější. „Všichni už od jakživa dělají z tmavých lidi Romy! Ale někdy tomu tak není. Byla bych ráda, kdyby se to vysvětlilo lidem pořádně. Nejsem skoro žádná Romka. Jsem míšenka. Klidně pište čtvrteční Romka mixlá s Italkou,“ vysvětlila Pikolová.

Mohlo by vás zajímat

Další články