Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Misska Nováčková miluje Kovyho ze StarDance: Stále ale má vášnivý vztah s Finem

Zdroj: instagram
+ Další 4 fotografie
Jitka Nováčková
Modelka Jitka Nováčková randí s finským fotbalistou už nějaký ten pátek. Mají vztah na dálku, ale i tak jim to náramně klape. Misska se byla minulý týden podívat na fotbalové utkání svého miláčka a po zápase na něho čekala sladká odměna.

Minulý týden se na soutěžní pořad StarDance dorazila podívat i modelka Jitka Nováčková. Vytáhla svoji babičku a společně šly podpořit všechny soutěžící. Jitka tam šla ale speciálně kvůli jednomu účastníkovi.

„Ve StarDance je můj favorit Kovy. Já ho prostě miluji, je to moje srdcovka. Už jsem se potkala s jeho rodiči, a to v New Yorku,“ prozradila Nováčková.

Při té příležitosti jsme Jitku vyzpovídali, jak jí funguje vztah s finským fotbalistou. Tim Sparv a misska Nováčková tvoří pár už přes dva roky. Mají vztah na dálku a stále jim to klape. „Máme vztah na dálku už dva a půl roku. V pátek jsem přiletěla z velkého zápasu. Finsko poprvé postoupilo na Euro a Tim, můj partner, je kapitánem finského národního týmu. Takže vlastně i díky němu postoupili takhle daleko a pro mě jako pro přítelkyni to bylo silné. Brečela jsem tam a křičela. Prožívala jsem to a přes zákazy jsem musela na hřiště,“ řekla Jitka.

Po skončení zápasu vběhla na hřiště a vášnivě se začali líbat. Pokud si myslíte, že vztahy na dálku nemůžou fungovat, vztah Jitky a Tima je jasným důkazem, že to jde. Po více než dvou letech se jim totiž vášeň stále nevytratila.

Související články

Další články