Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Misska Nikola Buranská: KRIZE s jejím fotbalistou! Má v tom být hokejista

Nikol Buranská má krizi pár měsíců po zasnoubení.
Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Další 3 fotografie
Jsou to necelé tři roky od chvíle, kdy Nikol Buranská (25) převzala korunku s titulem Česká Miss Earth. Od té doby se toho hodně změnilo a občas toho bylo na křehkou modelku moc. Všechno měly vyřešit zásnuby s jejím fotbalistou Filipem Novákem (26). Jenomže se tak nestalo.

Loňský rok byl pro Nikol Buranskou náročný. Zemřel jí tatínek, neudělala státnice a nakonec skončila v nemocnici s prasklým slepým střevem a musela podstoupit i operace cyst.

Během kritických momentů ji nemohl příliš podpořit její přítel Filip Novák, který hraje v Dánsku. Tam s ním také kráska bydlí, jenomže čím dál tím více času tráví doma v Přerově. I přes to, že se páreček před pěti měsíci zasnoubil na Maledivách.

Pro Nikol to bylo po sedmiletém vztahu příjemné překvapení a byla šťastná. Jenomže ne moc dlouho. „Není to teď mezi námi růžové. Mám větší krizi a uvidíme, co bude. Filip je v Dánsku, já tady, protože mám teď zkouškové období a chci už dodělat školu. Pak se uvidí, co bude,“ řekla Nikol Blesku.

A podle zdroje deníku v tom má mít prsty i hokejista Jakub Voráček. „K tomu se nebudu vyjadřovat. Jen mě překvapuje, že se o mně tolik mluví, když v Praze pobývám minimálně,“ brání se misska.

Související články

Další články