Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Misska Nikol Švantnerová přiznala rozchod s fotbalistou: Bylo to komplikovanější, přiznala

Nikol Švantnerová a Patrik Dressler se rozešli
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
rozchod

Modelka a vítězka České Miss 2015 Nikol Švantnerová (29) poprvé přiznala, že už netvoří pár s fotbalistou Patrikem Dresslerem (31), se kterým chodila necelých pět let. Informaci poskytla deníku Super.cz. Nikol prozradila, zda v rozchodu nehraje roli třetí osoba.

"Ano, už spolu nějakou dobu nejsme. Nechtěla jsem to ventilovat, ale jelikož vznikají zbytečné fámy, oba si zasloužíme, aby pravda vyšla na povrch," řekla modelka a misska Nikol Švantnerová pro Super.cz.

Vztah na dálku nebyl jednoduchý

Rozchod s fotbalistou Patrikem Dresslerem je čerstvá záležitost, kartami navíc zamíchalo náročné koronavirové období i udržování vztahu na dálku, kvůli práci. Patrik se odstěhoval do Hodonína a Nikol zůstala v Praze.

"Bylo to komplikovanější, náročnější. Neumožňovalo nám to spolu být tak často. Vztah na dálku nebyl jednoduchý. Dál bych to ale nechtěla rozvádět, je to mezi námi a tak to zůstane." Také se svěřila, že za jejich rozchodem nestojí třetí osoba.

"O novém vztahu jsem nepřemýšlela. Na všechno je čas, vše přijde ve správnou dobu. Uvidíme, zatím jsem ráda, jak to je, nemám jinou známost," dodala půvabná brunetka.


Související články

Další články