Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Misska Natálie Kočendová je těhotná: Barber slavných Laky Royal se těší na miminko

Zdroj: archiv N. Kočendové
+ Dalších 9 fotografií
těhotenství
Zhruba před dvěma týdny se konalo velkolepé finále Miss Czech Republic 2020, které nakonec vyhrála půvabná brunetka s mezírkou mezi zuby Karolína Kopíncová (22). Na třetím místě se umístila sympatická blondýnka Natálie Kočendová (20). Natálii kromě rodiny během celé soutěže podporoval její přítel Lukáš Vlačuha, který pod jménem Laky Royal patří k nejlepším barberům v Česku. Nyní zdroj z blízkého okolí krásné Natálky prozradil, že milá kráska je v jiném stavu.

Natálie Kočendová v letošním finále Miss Czech Republic soutěžila s číslem 10 a nakonec získala krásné 3. místo a stala se tak Miss International. Natálii kromě rodiny podporoval během celé soutěže přítel Lukáš Vlačuha, který už od pohledu vzbuzuje respekt.

Vypracovaný chlápek s tetováním po celém těle patří k předním českým barberům. Do jeho salonu v centru Prahy si chodí pro nový sestřih i řada celebrit jako Rytmus (43) nebo Attila Végh Lukáš Vlačuha je spíše známý pod přezdívkou Laky Royal.

Nyní mají oba důvod k radosti a mohou se těšit na miminko. "Ona bude asi chvíli mlžit, ale Lukáš je nadšený," uvedl zdroj z okolí slavného páru.

"Těhotenství je samozřejmě krásná věc, ale momentálně mě čeká pár povinností spojených s Miss," řekla pohledná Miss, na které bříško zatím není vidět.

Věříme, že usměvavá Natálka skloubí pracovní nabídky i roli maminky.

Související články

Další články