Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Misska, modelka i fitness trenér. Podívejte se na 10 finalistů nové řady Love Islandu

Účastnici show Love Island 2022.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
show

Druhá série nejpopulárnější seznamovací reality show v Česku a Slovensku - Love Island - je zpět! Vila na Kanárských ostrovech je připravena na nová romantická dobrodružství mladých ostrovanů, kteří přišli hledat lásku svého života! Čekají je zcela nové hry, nové výzvy a také příchody bombshells. O překvapení nouze nebude a pokušení bude číhat na každém kroku. Love Island odstartuje v pondělí 19. září večer na Voyo a o den později i na TV Nova. Seznamte se s desítkou mladých a nezadaných lidí z Česka i Slovenska, kteří po dobu dvou měsíců budou aktivně hledat lásku na Kanárských ostrovech. Informace poskytla pro redakci eXtra.cz tisková zpráva od TV Nova.

Podstata Love Islandu je jednoduchá. Soutěžící si budou v luxusní víle užívat nejen slunce, moře a společné hry a úkoly, ale pod dohledem televizních kamer budou hlavně hledat lásku svého života. V průběhu show spolu soutěžící flirtují a tvoří páry. Někdy je naopak rozbíjejí. Jejich cílem je najít lásku svého života a dostat se se svou polovičkou až do finále. V každé epizodě jsou jejich vztahy testované, protože ten, kdo ve vile neutvoří pár nebo je spárován pouze účelově, bude muset vilu opustit. Celou show bude diváky provázet moderátorka Zorka Hejdová, jak již redakce eXtra.cz informovala.

Toto jsou oni. Desítka účastníků reality show Love Island

Hanka (21) - modelka

Hana a Love Island – to je na první pohled ideální spojení. Jednadvacetiletá modelka, jejíž ostravský původ prozrazuje typický přízvuk, rozhodně nepatří mezi ty, které by nečinně seděly v koutě. Kdykoli o něčem začne zaujatě vyprávět, mluví celým svým tělem: gestikuluje, pohybuje se, dělá obličeje, což je velmi zábavné pozorovat. Rozhodně patří mezi dominantní typy, které potřebují neustálou pozornost, náklonnost a dynamické podněty. Hana už se částečně proslavila díky účasti v soutěži Miss ČR 2022 a na Instagramu ji sleduje více než 30 tisíc followerů. V životě by ráda našla opravdového chlapa, který by nedopustil, aby jejich vztah sklouzl do stereotypu a nudy.

Tina (23) - modelka a realitní agentka

Tina je velkou fanynkou reality show. Třiadvacetiletá realitní makléřka z Prahy na první pohled působí jako sebevědomá žena, která ví, co dělá a jak svých cílů dosáhnout. Téměř pořád se usmívá, mluví plynule a rozhodně. Obvykle bývá klidná, ale občas umí i vybuchnout. Její exotický vzhled ji navíc téměř předurčuje k účasti v Love Islandu, protože letní atmosférou přímo dýchá. Tina měla dosud jen jeden vážný vztah a příležitost zúčastnit se soutěže přišla jako na zavolanou. Vše, co se týká lásky, pro ni bude zároveň nové a vzrušující. Imponují jí hlavně zábavní kluci, kteří mají dobré srdce.

Denisa (20) - studentka

Denisa, dvacetiletá studentka stomatologie z Vizovic, se v mnohém podobá vítězce první sezóny Lauře. Je přirozeně krásná, pochází z malého města a její osobnost je ryzí. Zároveň je velice inteligentní i přiměřeně ambiciózní. Ví přesně, co chce a jak svých cílů dosáhnout. Pro studium stomatologie se rozhodla i proto, že se jedná o jeden z oborů medicíny, který je příslibem dobrého finančního zajištění. Nejvíce si ovšem cení své rodiny a rodinného zázemí. S randěním Denisa zatím příliš zkušeností nemá a i proto může lásce propadnout velice rychle.

Sára (19) - studentka

Sára, devatenáctiletá studentka s uhrančivým pohledem ze středočeské obce Čtyřkoly, je nejmladší účastnicí úvodní desítky soutěžících. Na první pohled působí mnohem vyspělejším dojmem, ale zároveň z ní vyzařuje svěží a vášnivá energie. Zkrátka vypadá jako typ dívky, která žije tím, že se ráda baví a chodí na večírky, ale ulovit ji není úplně snadné, protože má jasnou představu, jak by měl její partner vypadat a co by měl splňovat. Sára má za sebou jeden vážný vztah, který ale nevyšel tak, jak si představovala. Od té doby zatím nepotkala nikoho, do koho by se dokázala zamilovat. Přestože je velmi společenská a ráda flirtuje, rozhodně nepatří mezi ty, které by se daly snadno oklamat.

Naty (23) - interiérová designérka

Naty, třiadvacetiletá návrhářka interiérů z Bratislavy, představuje typ ženy, která když vstoupí do místnosti, všechny okamžitě uhrane. Nejenže má skvělou postavu, ale její osobnost především boří mýty o krásných ženách, mezi které se řadí. Ve svých projevech se drží spíše při zemi a na každého, kdo se ocitne v její blízkosti, působí velice milým dojmem. Naty si ráda užívá života plnými doušky. Ráda si s přáteli vyrazí ven, flirtuje a sex hraje při výběru jejího partnera důležitou roli. Pokud milenec v posteli pohoří, nemá pro ni smysl s ním dále ztrácet čas. Přesto je pro ni rodina na prvním místě a ideální partner by měl být především hodný a vnímavý.

Kryštof (27) - fitness & fotbalový trenér

Kryštof je sedmadvacetiletý fitness a fotbalový trenér z Rumburku, který na první pohled působí, jako by se pro Love Island narodil. Vyzařují z něj pohodové, letní a uvolněné vibrace a úsměv z jeho tváře téměř nemizí. Má vypracované tělo a neustále vyhledává nová dobrodružství, do kterých by se mohl pustit. Je milovník adrenalinu, takže k aktivitám, jako je bungee jumping nebo skákání padákem, jej není nutné dlouho přemlouvat. Na druhou stranu má velmi klidnou osobnost a působí jako člověk, který by do vztahu potřeboval dívku, jež by se chopila iniciativy.

Zbyněk (21) - student

Zbyněk je jedenadvacetiletý student z Velkého Beranova, který na první pohled působí nenápadným a obyčejným dojmem. Je tím typem kluka, který příliš nemluví a nezakládá si na excentričnosti. Tím se ale pro dívky naopak stává velice atraktivním a oblíbí si ho právě proto, že jim připadá roztomilý. Zbyněk má za sebou dva vážné vztahy, má romantickou duši a před známostmi na jednu noc preferuje dlouhodobé vztahy. Jako příslušník generace Z využívá k seznamování veškeré moderní technologie a prostředky.

Štefan (29) - IT Specialista

Štefan je devětadvacetiletý IT manager, který na první pohled může působit jako italský svůdce, ale vzápětí jeho skutečný košický původ prozradí typický východoslovenský přízvuk. Štefan je komunikativní, rád se v diskuzi pustí do jakéhokoli tématu a na vše sdělí svůj názor. Je typem muže, který je k ženám vždy velmi milý a pozorný. Má za sebou tři dlouhodobé vztahy. Kvůli jednomu z nich byl dokonce na přání partnerky ochoten se zcela odstřihnout od svého okolí, aby mohl svůj čas věnovat pouze jí. Této zkušenosti nelituje, a pokud najde svou vyvolenou, je připraven se zachovat podobně. Je světoběžníkem, který žil nějakou dobu v USA, ale nyní má bydliště v Praze.

David (21) - zdravotní bratr

David je dvacetiletý zdravotní bratr z Vyškova, který ideálně doplňuje mužskou sestavu účastníků Love Islandu. Je kamarádský a jako fotbalový brankář se chytí každé příležitosti udělat ve vile legraci. Nebere se příliš vážně a svou přitažlivost a atraktivitu si příliš nepřipouští. David pochází z jižní Moravy a v jeho mluvě se projevuje typický akcent, který ještě více podtrhuje jeho osobnost. Jeho milá povaha v kombinaci s krásným úsměvem jistě učaruje nejedné dívce. Jen musí být na pozoru před těmi, které by chtěly jeho srdečnosti a naivity zneužít.

Jákob (26) - barber

Jákob je šestadvacetiletý barber z Bratislavy. Vyniká mužným hlubokým hlasem a i jeho řeč je velmi klidná a plynulá. Na první pohled působí dojmem vyrovnaného a otevřeného chlapa, který vše řeší bez servítek, jde rovnou k věci, za svým cílem a k problémům se staví čelem. Tyto vlastnosti ostatně uplatňuje i jako hráč amerického fotbalu. Jákob má za sebou dva vážné vztahy a několik románků. Ve vztahu je přirozeně dominantní, vybírá si spíše submisivní dívky a vzhled jeho protějšku je pro něj důležitý. Má za sebou období, kdy potřeboval být sám, ale nyní by se opět nebránil dlouhodobému vztahu. Ve vztahu ale nesnáší konflikty kvůli zbytečnostem, takže se přirozeně vyhýbá tzv. královnám dramatu.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy