Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Misska Kateřina Stočesová slaví 40: Dnes je z ní usedlá maminka dvou dětí

Misska Kateřina Stočesová slaví 40: Dnes je z ní usedlá maminka dvou dětí
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Všechno nejlepší
Přes dvacet let uplynulo od šťastné chvíle, kdy Kateřině Stočesové (40) nasadili na hlavu korunku a stala se královnou krásy. Tehdy předběhla Alenu Šeredovou (41), která skončila jako vicemiss a dodnes to své kolegyni nemůže zapomenout. Misska z roku 1998 slaví už čtyřicátiny, dala se na podnikání a je pyšnou dvojnásobnou maminkou.

Kateřina Stočesová (40) se narodila 14. října 1979 v Podlesí. Proslavila ji soutěž Miss České republiky, kterou v roce 1998 vyhrála a stala se královnou krásy.

Ty časy jsou už ale dávno pryč, Stočesová pověsila modeling na hřebík a věnuje se podnikání. Jelikož vystudovala zahradnictví, nepřekvapí, že ji kromě golfových potřeb živila i floristika. Navíc je pyšnou maminkou dvou krásných dětí. Jako první přišla na svět dcera Anne Marie (7), kterou má Kateřina s Alešem Kocem. Syn módní návrhářky Věry Kocové je i otcem syna Christophera (4).

Ještě před mateřstvím se stihla Stočesová provdat za podniaktele Daniela Bezoušku, nakonec se ale rozvedli. A přestože Stočesová a Koc tvoří pár přes deset let, další sňatek bývalá misska nechce. „Užívám si to tak, jak to je. Papír ke štěstí určitě nepotřebuji a veselku ani neplánuji," svěřila eXtra.cz už před časem.

I když čtyřicítka na dveře neklepe, ale už je rozrazila, Kateřina je stále nádherná žena - přesvědčte se v galerii. Přejeme všechno nejlepší!

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy