Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Misska Andrea Bezděková ostrouhala: Ze svatby nic nebylo!

Zdroj: reprofoto FTV Prima
+ Další 3 fotografie
V médiích se objevila fotka, na které stojí brzy bývalá Miss Andrea Bezděková před oltářem se svým milým Martinem Švachem. Vznikly tak spekulace, že do toho modelka praštila. Ale jak to bylo doopravdy?

V rámci celonárodní kampaně s názvem „Thailand Wedding Destiny“ na podporu a uvědomění si Thajského království jako světové svatební destinace bylo v termínu 7. - 14. 2. 2017 Thajskou centrálou cestovního ruchu do Thajska pozváno celkem 9 mediálně známých párů, pro které zde byla zorganizována originální thajská svatba.

Mezi těmito páry byla i Andrea Bezděková a její partner. „Asi každá žena si někdy představovala takovouto krásnou svatbu na pláži. Já jsem čekala opravdu hodně, ale to, co jsme tady v Thajsku vše zažili, to lze slovy jen těžko popsat. Cítila jsem se jako princezna v té nejkrásnější pohádce," říká.

A dojetí neskrýval ani Martin. „Já jsem to bral spíše jako dobrodružství. Ale když jsem viděl, co všechno Thajsko nabízí, naprosto mě to dostalo. Najednou jsem si připadal jako hlavní hrdina v romantickém filmu. Byla to nádhera.“

Většina párů toto pozvání využila a vzala se skutečně i se všemi právními náležitostmi. Náš pár Andrea Bezděková a Martin Švach se na toto ještě necítil, a tak pojali tuto nádhernou akci jako tzv. svatbu na zkoušku, takže se ve skutečnosti do Čech vrátili nesezdáni

Související články

Další články