V rámci celonárodní kampaně s názvem „Thailand Wedding Destiny“ na podporu a uvědomění si Thajského království jako světové svatební destinace bylo v termínu 7. – 14. 2. 2017 Thajskou centrálou cestovního ruchu do Thajska pozváno celkem 9 mediálně známých párů, pro které zde byla zorganizována originální thajská svatba.

Mezi těmito páry byla i Andrea Bezděková a její partner. „Asi každá žena si někdy představovala takovouto krásnou svatbu na pláži. Já jsem čekala opravdu hodně, ale to, co jsme tady v Thajsku vše zažili, to lze slovy jen těžko popsat. Cítila jsem se jako princezna v té nejkrásnější pohádce," říká.

A dojetí neskrýval ani Martin. „Já jsem to bral spíše jako dobrodružství. Ale když jsem viděl, co všechno Thajsko nabízí, naprosto mě to dostalo. Najednou jsem si připadal jako hlavní hrdina v romantickém filmu. Byla to nádhera.“

Většina párů toto pozvání využila a vzala se skutečně i se všemi právními náležitostmi. Náš pár Andrea Bezděková a Martin Švach se na toto ještě necítil, a tak pojali tuto nádhernou akci jako tzv. svatbu na zkoušku, takže se ve skutečnosti do Čech vrátili nesezdáni.