Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

MISSÍ NEMOC ZASÁHLA! Česká Miss Andrea Bezděková se vášnivě líbala s cizím svalnatcem a její přítel to fakt nebyl!

Vypadá to, že Andreu už chudý student omrzel.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Po vítězství před čtyřmi měsíci se Andrea Bezděková dušovala, jak by svého přítele nikdy neopustila. Jenže se zdá, že to vše přehodnotila a podle všeho skončila v náručí jednoho z letošních finalistů Muže roku. Dokonce měli skončit v objetí a vášnivě se líbat v nočním klubu.

Jedna z našich všímavých čtenářek potkala minulé pondělí úřadující královnu krásy Andreu Bezděkovou (21) v jednom pražském baru v Dlouhé ulici. Skoro by si jí ani nevšimla, jak je taková tuctová, ale spíš si všimla nejdřív svalovce, který s ní seděl u stolu. A pak se dokonce začali vášnivě líbat.

Po chvíli v ní poznala nejnovější Českou Miss a nestačila zírat, jak se odvázala. Měla se kolem finalisty Muže roku s číslem jedna Miroslava Dubovického (24) obtáčet jako liána, líbat ho, až skončili v objetí. A rozhodně to nebyl její přítel. Ten chudák možná seděl doma na zadku a čekal, až jeho milá přijde domů.

Přitom se Andrea dušovala, že „missí nemoc“ není rozhodně její případ, svého přítele, chudého čtyřiadvacetiletého studenta miluje a po dvou letech by ho neopustila, že si důvěřují. Jenže v tom nočním baru to na kamarádskou pusu fakt nevypadalo.

Možná se brunetce zachtělo pořádného masíčka, přeci jen Mirek má tělo antického sportovce, baví ho modeling jako ji a ještě k tomu úspěšně reprezentuje v kickboxu. Přeci jen Andreu jako každou holku rajcují úspěšní kluci, tak mohla podlehnout jeho svodům. Jemu by se hodilo se před finále soutěže, které se koná 26. srpna v Náchodě, trošku zviditelnit, aby se přiblížil k vítězství.

Ani jeden z „protagonistů“ se k románku nevyjádřil, ale redakce eXtra.cz jede na Muže roku, takže pro vás budeme všechno mapovat. Nemusíte se bát, že vám nepřineseme ty nejpodrobnější pikantnosti, co se tam budou dít.

Ale je jasné, že během krátké doby určitě Andrea příjde s brekem, že se rozešla s přítelem, že to nečekala. Ale to bude jen takové divadélko, aby si mohla připravit půdu pro nový románek…

Související články

Další články