Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Miss zemřela opuštěná. Měla korunku krásy, přesto posledních 15 let strávila na ulici

Nikdo nebyl schopen zastavit chování jejího bratra k ní. Proto v roce
2000 utekla a už zůstala až do své smrti na ulici.
Zdroj: profimedia.cz
V roce 1973 se ve věku 26 let účastnila Miss Sucre (státu na severu Venezuely) a zaujala porotce mimo jiné postavou. Damarys Ruiz měla postavu tvarovanou jako přesýpací hodiny, kterou dnes tolik propaguje například Kim Kardashian. Ale na rozdíl od zhýčkané celebritky Kim, o které už moc nikdo neví, kde a proč se vzala, měla Damarys život hodně tvrdý. Nyní zemřela. Po patnácti letech života na ulici.

Kráska podle listu Mail Online neměla nikdy stálého partnera. Žila se svým bratrem, který na ni hodně žárlil a hlídal ji na každém kroku. „Mučil mě hlady. Často mi vyhrožoval a mlátil mě. Opakovaně jsem volala policii, ale nikdy nic neudělala,“ uvedla Damarys v jednom z mála rozhovorů z posledních let. Tento byl natočen v roce 2005.

Když už žena týrání nemohla vydržet, utekla z domu a skončila na ulici. Tam také po patnácti letech naprosto v zapomnění zemřela. Nikdo z příbuzných nepřišel její tělo do nemocnice ani identifikovat.

Zemřela v Caracasu, a přestože měla velkou šanci stát se světovou modelkou a klidně po několika letech odejít do ústraní s vydělanými penězi, nezvládla se nikdy osamostatnit a pod tlakem svého bratra skončila na samém dně společnosti.

Měla jedinou kamarádku Rosalbu Gomes, která o ní řekla: „Vídávala jsem ji dvakrát až třikrát týdně a povídaly jsme si celé hodiny. Její život skončil velkou depresí, bez podpory příbuzných a přátel. Neviděla žádné východisko ze své situace. Byla krásnou ženou uvnitř i zvenčí."

Smutný lidský osud, který Damarys Ruiz potkal, se jen tak nevidí. A kromě toho, že jde samozřejmě o smutnou událost a ztrátu lidského života, jde se z příběhu nikdy nedoceněné ženy také dost poučit. Když něco chcete, musíte sebrat odvahu a jít za tím, ať se jedná o cokoliv.

V tomhle případě to byl strach z osamostatnění se a opuštění manipulativního bratra. O co jde v tom vašem?

Související články

Další články