Po soutěži Veronika Kašáková nabytou slávu nevyužila jen k propagaci své osoby, ale hlavně i k pomoci druhým. Její směr se samozřejmě obrátil na děti z dětských domovů, protože moc dobře ví, jak se cítí, sama si tím bohužel musela projít.

Ale to není vše. Teď se dala dohromady s Janem Mühlfeitem, který je nejen vlivný a vzdělaný, ale také má srdce na pravém místě. Sice by to mohlo vypadat na nějaký nový románek v šoubyznysu, ale to byste se mýlili. Jan se rozhodl, že Veroniku osloví a budou spolu přednášet motivační věci pro ostatní lidi, aby jim dodali síly. Projekt se jmenuje „Co tě nezabije, to tě posílí“, přesně jak to bývá v životě a oba dva moc dobře vědí, že člověk může i padnout na dno, ale je důležité se z toho dna odrazit a pokračovat dál. V životě to není o tom, co se vám přihodí, ale o tom, jak se s tím vyrovnáte.

Tihle dva opravdu vědí, co říkají. Dokonce za to ani nechtějí peníze, ale celý výtěžek půjde na Nadační fond Veroniky Kašákové, určený na podporu dětí v dětských domovech. Jestli máte o přednášku, která se koná 2. června, zájem, tak se přihlaste na: https://www.nfvk.cz/registrace.

Ve zkrácené formě tuto přednášku s velkým úspěchem odprezentovali na konferenci Šťastné Česko minulý týden v Praze. Podpořte dobrou věc a ještě se sebevzdělávejte.