Vsadíme se, že ji určitě znáte, ale možná jste o ní nikdy nevěděli, že se v roce 1994 stala Miss World. Bývalá indická modelka totiž udělala díru do světa právě po ní.

Aishwarya Rai (41) je asi jediná, kdo dokázala z toho titulu vytřískat naprosté maximum. Kromě toho, že je slavnou bollywoodskou herečkou, velmi uznávanou modelkou, která fotí obří kampaně pro nejslavnější značky, je to taky mezinárodně uznává hvězda, kterou zná každý, kdo se aspoň trochu zajímá o společenské dění.

Tahle kráska má navíc ještě jedno typické poznávací znamení, a to obrovské zelené oči, které jí závidí všechny ženy světa. Právě svůj největší klenot se rozhodla po své smrti věnovat, až zemře, půjdou její oči na vědecké účely.

Matka jedné dcery a manželka slavného bollywoodského herce a producenta Abhisheka Bachchana (38) je podle mnohých nejkrásnější Miss World v historii, dnes je to právě 63 let od prvního zvolení nejhezčí ženy planety.

Musíme tedy říct, že když Aishwaryi šerpovali, zrovna tedy jako výstavka přenádhery nevypadala. Sice byla hezká, ale roky jí sluší daleko více, na trůnu Miss World byla spíš ještě takové tele. Ale vybrali jsme ji proto, že jsme dnes prolézali diskuze právě k tématu 63. výročí Miss World a všude lidi psali, že nemohou zapomenout na Aishwaryu Rai, která je podle nich nejkrásnější světová dívka z celé historie volby královny krásy.

Takže proto ji tady máte.