Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Miss Válková se rozešla s Ciprou, s o hlavu menším lovcem celebrit si prý dají pauzu. Tak určitě, Jitko!

Jitka odkopla letitou známost.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Jedna z nejambicióz­nějších missek, Jitka Válková (22), dala kopačky svému letitému příteli Mirku Ciprovi (41). Rozchod veřejně oznámila na Facebooku, abychom si jako my novináři všimli, tak jsme si teda všimli.

„Všichni mí přátelé a blízcí. Rozhodla jsem se k určitému, možná špatnému, kroku. Přestože náš vztah byl nádherný a nikdy neprošel krizí a byl bez hádek, chceme si dát s Mírou pauzu. Cesty osudu nás třeba zase svedou dohromady,“ objevilo se v noci na facebookovém profilu Válkové. Misska, která byla s Ciprou dokonce zasnoubená, se nevyhnula trapnému patosu a překlad jejího vyjádření najdete v aktuálním Frackovu okénku.

Teď je třeba vyčkat, s kým se prznitelka skladby Smell Like Teen Spirit od Nirvany, ale jinak solidní zpěvačka, objeví, ale žádného údržbáře nebo instalatéra nečekejte. Tipujeme to na někoho výše postaveného, dobře situovaného, hlavně s dobrým kontem a hudebním hluchem.

Cipra ale také dlouho nebude sám. Sice je teď za pitomečka, jenže jak víme, nepříliš vysoký svalovec rád loví v šoubyznysových vodách. Před jedenácti lety chodil s pornoherečkou Paulou Wild, románek prožil s Andreou Kerestešovou (Andreo, jak jsi mohla?) a teď Jitka. Navíc už za dva týdny vychrstne továrna na České Miss další várku nanynek, finalistky už s Mírou absolvovaly soustředění na Mauriciu, takže možná už tam pan Posilovna zapracoval na nové známosti.

Související články

Další články