Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Miss Universe 2019 se stala čokoládová kráska: Češka Barbora Hodačová pohořela

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 9 fotografií
soutěž krásy
Titulem Miss Universe 2019 se může pyšnit čokoládová kráska Zozibini Tunzi (26) z Jihoafrické republiky. Na druhém místě skončila Madison Anderson (24) z Portorika a na třetím Sofía Aragón (25) z Mexika. Česká reprezentantka Barbora Hodačová (24) se neprobojovala ani do finálové dvacítky.

Soutěž Miss Universe se letos konala v americké Atlantě a o korunku bojovalo celkem 90 dívek. Česká Miss 2019 Barbora Hodačová se nedokázala probojovat do finálové dvacítky a soutěž tím pro ni skončila.

Titul a korunku si nakonec odnesla Zozibini Tunzi, která porotu ohromila nejen promenádou v plavkách a večerních šatech, ale především svou pohotovostí. Když byla dotázána, proč by se právě ona měla stát Miss Universe, podala odpověď, která jí zaručila výhru. „Vyrůstala jsem ve světě, kde žena s mým vzhledem, s mou barvou kůže a s mými vlasy nebyla nikdy považována za krásnou. Myslím si, že je čas, aby to skončilo,“ řekla Tunzi.

Konkurence byla v letošním roce opravdu silná a rozhodně se nedá říct, že by Česko bylo špatně reprezentováno. Hodačová se na pódiu velmi snažila a i když porotu nepochybně oslnila, na spoustu exoticky vypadajících krásek zkrátka nestačila. Podívejte se do galerie na to, jak jí to v Americe slušelo.

Mohlo by vás zajímat

Další články