Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Miss Švantnerová si na prsou hřeje nadrženého loudila: Její kluk si na Facebooku domluvil sex s cizí kočkou!

To je krásný pár, že? Jak dlouho jim to vydrží?
+ Dalších 5 fotografií
Každý muž touží mít doma dobře stavěnou modelku. Jenže jak to tak vypadá, tak ne každý si toho váží. Třeba fotbalista Jakub Hora má doma Českou Miss. To mu ale nebrání, aby si souložení s dalšími holkami nedomlouval na Facebooku. Redakce eXtra.cz vám přináší exkluzivní důkazy!

Sebevědomá kráska Nikol Švantnerová (22) hrdě prohlašuje, jak se s přítelem Jakubem Horou (24) milují a věrnost jim není cizí. Jenže kdyby si nadržený fotbalista hrábnul do svědomí, tak by se mu při lhaní zvětšil nos jako pohádkovému Pinocchiovi.

„Chci cítit tvojí ku*dičku na mně! Můžeš spát u mě! A je kde šu*at?“

Kdo to psal? Samozřejmě že se jedná o věty, které adresoval Hora dívce, se kterou si to chtěl rozdat. Čutálista bohužel uvěřil tomu, že některé choulostivé věci z Facebooku časem zmizí

Kdyby jen tohle věděla důvěřivá Nikol! Hezká brunetka si byla vždy jistá, že s Jakubem mají dokonalý vztah. Bude mu ale věřit i v budoucnu? Když s někým jste půl roku a on si domlouvá souložení přes sociální sítě, tak je to rána, která zacloumá i tím nejpevnějším vztahem.

Jenže realita je taková, že kopačkovi zřejmě jedna holka nestačí. A chce další a další sex. Nebo tu dívku chtěl pozvat jen na zmrzlinu? Tomu nikdo věřit nemůže.

Jisté je, že Nikol z jeho vzbouřených hormonů mít radost nebude. Co asi na to řekne, až se dozví, že „ten její věrný Jakub“ je velký holkař a hledá sexuální hrátky dokonce i na Facebooku?

Jisté je, že ve vztahu Kubíka a krásné Nikol bude hodně dusno. Jak okecat, že škemral u holek o orální sex? To bude fuška!

Nikol by si měla svého hřebečka pořádně hlídat. Protože slovy protřelého fotbalového svůdníka Tomáše Ujfalušiho se dá říci, že tentokrát „souhlasí i částka“.

Mohlo by vás zajímat

Další články