Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Miss pneumatika? Slovensko zvolilo svou Miss, hitem soutěže se však stala tahle baculka!

Co na ni říkáte vy?
Zdroj: Miss Slovensko
+ Další 4 fotografie
Vypadá to, že revoluce v podobě kyprých tvarů dorazila už i do soutěže krásy. Může za to Slovensko, které si v sobotu zvolilo svou Miss. Tou se sice stala sexy zrzka Hanka Závodná, největší atrakcí soutěže však byla bez pochyby baculatá Dominika Dávidová. Ta šokovala většinu diváků, kteří okamžitě začali přemýšlet, jak se vypasená modelka do soutěže krásy vlastně dostala.

Zatímco dříve bylo pravidlem, že ideální míry žen jsou 90–60–90, dnes už se asi může všechno. Pokud jste zavalité postavy, zdá se, že i tak se můžete účastnit soutěže krásy. Jedná se snad o revoluci, kterou kdysi započaly oplácané, opuštěné ženské, které si daly přezdívku feministky či body aktivistky a začaly bojovat za to, aby se jejich lenost převlékla za krásu?

Ano, skutečně se to děje. Lenost a nezdravý vzhled rozhodně nejsou symboly krásy, nýbrž výsměchem modelkám a dalším ženám, které se o sebe starají. Obezita jednoduše nemá s krásou nic společného. K tomuto názoru se v internetových diskuzích přiklání i drtivá většina Česka.

Holky krev a mlíko jsou podle Čechů sice fajn, ale ne pokud jsou špekaté moc. Kila navíc totiž často doprovází nevzhledná celulitida a právě ta svědčí o špatném životním stylu, který kila navíc často doprovází.

Diváci se v internetových diskuzích bouří kvůli dalším věcem. Při promenádě ve spodním prádle byla Dominika navlečena do jednodílného prádla, které tak dokonale zakrylo zjevné špíčky. Proč asi? Pokud jsou špeky novým modelem krásy, proč je tedy zakrývat? Protože by nevypadaly dobře? Zdá se tedy, že revoluce se nekoná a baculky by si příště měly udělat vlastní soutěž. Dokazují to nejen divácké komentáře, ale především výsledek soutěže.

Související články

Další články