Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Miss Nový Zéland se stala žena, která se narodila jako muž: Kvůli hormonální léčbě ji rodina vyhodila z domu

Miss Nový Zéland se stala žena, která se narodila jako muž: Kvůli hormonální léčbě ji rodina vyhodila z domu
Zdroj: Archiv
+ Další 4 fotografie
transgender
Tato šestadvacetiletá transgender modelka se navždy zapíše do historie. Arielle Keil (26) se stala vítězkou Miss Intercontinental Nový Zéland, ač se narodila jako muž. Její rozhodnutí stát se ženou její rodina špatně nesla, a dokonce Arielle vyhodili z domu. Přesto si dokázala najít cestu k vítězství.

Modelka Arielle Keil je první vítězkou Miss Nový Zéland, která se narodila jako muž. Transgender kráska to ale v životě neměla vůbec jednoduché. Narodila se do tradiční asijské rodiny na Filipínách a na Nový Zéland odcestovala s rodiči ještě jako malé dítě. Už odmalička ji provázely stavy, kdy se necítila ve své kůži a pociťovala, že s ní není něco v pořádku. Postupem času se tyhle pocity stupňovaly a Arielle věděla, že se narodila do mužského těla, ač se cítí být ženou.

Sbalila si věci do odpadkového pytle a odešla z domu

V roce 2017 se rozhodla, že už v mužském těle nechce dál žít, a rodině oznámila, že podstoupí hormonální léčbu, která ji mužství částečně zbaví. Rodina její rozhodnutí ale nepřijala a vyvolala velké spory, Arielle dali na výběr, buď s hormonální léčbou okamžitě přestane, nebo půjde z domu. Ještě toho večera si odhodlaná Arielle sbalila všechny potřebné věci do odpadkového pytle a odešla z domu.

I přes veškeré životní překážky si ale dokázala najít cestu, jak jít za svým snem a povedlo se. Kráska se stala první transgender vítězkou Miss Nový Zéland a stala se z ní krásná žena i na pohled.

Ač by takové chování a nezájem rodičů k vlastnímu dítěti mnoho lidí už neodpustilo, nakonec si k sobě našli cestu a svého původně syna přijali jako dceru.

Podívejte se v galerii na první transgender vítězku Miss Intercontinental Nový Zéland, chlapce byste v ní nepoznali.

Související články

Další články