Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Miss Nikol Švantnerová přišla o PRSA! Co se jí stalo?

Nikol v průběhu hubnutí o něco přišla…
Zdroj: profimedia
+ Dalších 23 fotografií
Jedna z nejkrásnějších brunetek nám asi brzy frnkne pryč. Co v blízké době plánuje dnes už plochá Miss Nikol Švantnerová?

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová (23) po stopadesátém rozchodu se svým přítelem opravdu výrazně zhubla. Prý je ale vše jinak, než se na první pohled zdá. Nikol se už rozchodem nezaobírá a tvrdí, že ten úplně poslední rozchod byl bez dramatických scén. A z rozhádané dvojice jsou dnes přátelé. Za její viditelný úbytek váhy tedy můžou spíš stresy, které v posledních měsících prožívala kvůli stěhování.

„Stěhování bylo opravdu náročné, zkrátka nebyl čas se najíst,“ vysvětluje Nikol na sociálních sítích.

Nikol kvůli rychlému a markantnímu úbytku váhy bohužel přišla i o své krásné a hlavně přírodní vnady. Samotnou ji tento fakt ale vůbec netrápí, naopak to bere jako velké plus před vstupem do světového modelingu.

Zahraniční modeling je poněkud jiný než ten u nás. Velké silikonové vnady a napíchané rty a podobné umělotinky nejsou u mladých dam vítány. Nikol už v Čechách nic nedrží a ráda by v zahraničí uspěla alespoň tak jako Kateřina Sokolová. Tak uvidíme.

Související články

Další články