Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Miss Nikol Švantnerová opět vzala svou kopačku na milost. Kdo komu asi dá příště kopačky?

Comeback roku?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
Miss Nikol Švantnerová je v lásce slepá a hluchá. To je pro tak krásnou mladou dámu absolutně vražednou kombinací... Bude její rozhodnutí pro tentokrát správné?

Nikol Švantnerová (23) je opět zamilovaná a ve vztahu s fotbalistou Jakubem Horou. Na přehlídce Beaty Rajské (54) zářila a jiskřila jako prskavka. Vzduch se prý vyčistil a mladý pár je opět (po sto padesáté) spolu.

Celý comeback Nikol korunovala společnou fotografií na sociální síti. Dnes však Nikol mediálním světem už proškolená se o svůj soukromý život trochu bojí. “Jsem šťastná a spokojená, víc nebudu rozebírat. Prostě je všechno v pořádku," komentovala svůj vztah Nikol na sociálních sítích.

Modelku teď čeká měsíční pauza, při které se chce věnovat sama sobě, partnerovi a užít si Vánoce. Dva roky kvůli České Miss a Miss Universe pořádné Vánoce neslavila a nemohla je naplno užít. Letos tedy má Nikol co dohánět a už se na to moc těší.

Zda pod vánočním stromkem nalezne i zásnubní prstýnek od svého přítele Jakuba? Kdyby ano, raději bychom Nikol od odpovědi “Ano” zrazovali. Dvakrát do stejné řeky budiž, ale stokrát? Nicméně předpoklad je takový, že Nikol své kopačce nakonec nasadí kopačky…

Související články

Další články