Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Miss Nikol Švantnerová je singl. Tohle sexy tělo teď nemá kdo hýčkat!

Miss Nikol Švantnerová je singl. Tohle sexy tělo teď nemá kdo hýčkat!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 19 fotografií
Miss Nikol Švantnerová (24) je singl. Před měsícem se rozešla se svým přítelem fotbalistou Jakubem Horou (25), se kterým byla dlouhé čtyři roky! V listopadu měli bydlet odděleně a teď je jejich vztahu definitivní konec.

Miss Nikol Švantnerová je po čtyřech letech singl. Přes svoje návraty k fotbalistovi Jakubu Horovi jim jejich vztah nevydržel a lásce je konec. Jednou se rozešli už v roce 2015, asi půl roku po vítězství v Miss. Její přítel si domlouval sex s jinými ženami a Nikol došla trpělivost Vydržela to ale jen měsíc a k fotbalistovi se zase vrátila.

Krizi přiznala i v listopadu loňského roku, v té době už žili odděleně. Teď už jsou ale od sebe. "Je to definitivní rozchod. Přišli jsme na to, že nemá smysl to slepovat a věnovat tomu víc energie," řekla pro Super.cz Nikol, která je ráda, že udělala za vztahem tlustou čáru. Jediným problémem je ale jejich pejsek jorkšír, kterého si pořídili společně

"To bude trošku náročnější. Zítra si pro ni Kuba přijede. Zatím si to nedovedu představit, protože ji vnímám jako dítě. Jsem si vědoma toho, že střídavá péče nebude fungovat do konce života, protože si každý půjdeme svou cestou. Zatím to ale nějak půjde, nechci se jí vzdát, tak uvidíme," vysvětlila Misska.

Na svém Instagramu zveřejňuje pouze fotografie, kde je sama nebo se psem. Po muži po jejím boku není ani vidu, ani slechu. Na jejím Instagramu jsme nenašli ani jednu fotografii s bývalým přítelem Jakubem Horou Nikol jsme volali, aby se nám ke svému rozchodu vyjádřila, ale nezvedala telefon. Jedno je ale jasné. Chlapi se o Nikol teď poperou! Podívejte se do galerie na její sexy fotografie. Tohle tělo totiž teď nemá kdo hýčkat!

Související články

Další články