Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Miss Natálie Kočendová o síle a odhodlání: Zesnulému synovi věnovala nádherný dar do nebe

Miss Natálie Kočendová o síle a odhodlání: Zesnulému synovi věnovala nádherný dar do nebe
Zdroj: Natálie Kočendová archiv
+ Další 4 fotografie
ROZHOVOR
Půvabná Miss a modelka Natálie Kočendová (20) prožila uplynulý rok doslova jako na houpačce. Nejdříve se jí podařilo zabodovat v soutěži krásy Miss Czech Republic a radost z vítězství byla ohromná, ale bohužel zanedlouho ji vystřídal nepřeberný smutek. Natálie totiž přišla v 6. měsíci o své vytoužené miminko a znova se musela stavět na nohy. Velkou oporou jí v té době byla hlavně rodina a milující přítel, slavný barber Laky Royal, se kterými před pár dny oslavila první výročí.
 • Natálie, s přítelem jste oslavili první výročí a už se přece jenom nějakou dobu znáte. Je něco, v čem se třeba neshodnete a zvládli jste se už někdy jak se říká "zdravě" pohádat?
 • Určitě jsme se za ten rok už stihli pohádat. Každopádně to není nic zásadního, ve většině případech je to jen pětiminutová hádka... Nevydržíme se spolu nebavit delší dobu.

  • Čeho si na svém partnerovi nejvíce ceníte? Má vůbec nějakou vlastnost, se kterou bojujete?
  • To je velmi těžké říct co nejvíc. Cením si na něm, že je charismatický, vtipný, pracovitý a opravdu hodný a milující. Nejsme jen pár, jsme i nejlepší kamarádi. Občas je tvrdohlavý, ale to jsem i já.

   • Za ten rok jste si prožila hodně a spoustu lidí si patrně uvědomilo, že nejste jen ta hezká modelka, která umí chodit po mole a hezky se tvářit do fotoaparátu, ale že se dokážete vypořádat se vším negativním, co vám do života přišlo. Přišla jste v 6. měsíci o miminko, kde jste vzala sílu na to jít dál?
   • Bylo to velmi těžké, dlouhou dobu jsem nechodila ven a jen ležela v posteli a plakala. Díky mému příteli, rodině a kamarádkám jsem to zvládla. Po nějaké době jsem si uvědomila, že mi bude lépe, když budu o tom mluvit a chodit mezi lidi.

    Neustále jsem musela mít zaneprázdněnou hlavu a myslet na jiné věci. Jak se snažím radit ženám? To je individuální každá si projde podobnou situací, ale vždy je ten příběh trošičku jiný. Důležité je si s nimi o tom popovídat a ukázat jim, že v tom nejsou samy. K těhotenské ztrátě dochází až v 1 ze 4 těhotenství.

    • Jste spíš plánovač, nebo člověk, který věci neřeší a když přijdou, tak přijdou. Chtěla byste se spíš nyní věnovat kariéře, nebo byste se nebránila miminku či svatbě, když by to přišlo?
    • Asi spíš plánovač. Připravuji momentálně vše ohledně založení mého nadačního fondu, který se bude jmenovat Nathaniel po mém synovi. Tento nadační fond zřizuji pro pomoc ženám, které přišly o své dítě v těhotenství nebo v raném věku, a také pro předčasně narozené děti. Také píšu knihu se stejným názvem, kde bude celý můj příběh.

     V knize budou dokonce i rozhovory a příběhy ostatních žen které si prošly něčím podobným jako já. Také mě čeká světová soutěž Miss International v Japonsku. Až tohle vše budu mít za sebou, tak se můžeme začít snažit o miminko a nebo plánovat svatbu.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy