Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Miss Natálie Kočendová o síle a odhodlání: Zesnulému synovi věnovala nádherný dar do nebe

Zdroj: Natálie Kočendová archiv
+ Další 4 fotografie
ROZHOVOR
Půvabná Miss a modelka Natálie Kočendová (20) prožila uplynulý rok doslova jako na houpačce. Nejdříve se jí podařilo zabodovat v soutěži krásy Miss Czech Republic a radost z vítězství byla ohromná, ale bohužel zanedlouho ji vystřídal nepřeberný smutek. Natálie totiž přišla v 6. měsíci o své vytoužené miminko a znova se musela stavět na nohy. Velkou oporou jí v té době byla hlavně rodina a milující přítel, slavný barber Laky Royal, se kterými před pár dny oslavila první výročí.
  • Natálie, s přítelem jste oslavili první výročí a už se přece jenom nějakou dobu znáte. Je něco, v čem se třeba neshodnete a zvládli jste se už někdy jak se říká „zdravě“ pohádat?

Určitě jsme se za ten rok už stihli pohádat. Každopádně to není nic zásadního, ve většině případech je to jen pětiminutová hádka… Nevydržíme se spolu nebavit delší dobu.

  • Čeho si na svém partnerovi nejvíce ceníte? Má vůbec nějakou vlastnost, se kterou bojujete?

To je velmi těžké říct co nejvíc. Cením si na něm, že je charismatický, vtipný, pracovitý a opravdu hodný a milující. Nejsme jen pár, jsme i nejlepší kamarádi. Občas je tvrdohlavý, ale to jsem i já.

  • Za ten rok jste si prožila hodně a spoustu lidí si patrně uvědomilo, že nejste jen ta hezká modelka, která umí chodit po mole a hezky se tvářit do fotoaparátu, ale že se dokážete vypořádat se vším negativním, co vám do života přišlo. Přišla jste v 6. měsíci o miminko, kde jste vzala sílu na to jít dál?

Bylo to velmi těžké, dlouhou dobu jsem nechodila ven a jen ležela v posteli a plakala. Díky mému příteli, rodině a kamarádkám jsem to zvládla. Po nějaké době jsem si uvědomila, že mi bude lépe, když budu o tom mluvit a chodit mezi lidi.

Neustále jsem musela mít zaneprázdněnou hlavu a myslet na jiné věci. Jak se snažím radit ženám? To je individuální každá si projde podobnou situací, ale vždy je ten příběh trošičku jiný. Důležité je si s nimi o tom popovídat a ukázat jim, že v tom nejsou samy. K těhotenské ztrátě dochází až v 1 ze 4 těhotenství.

  • Jste spíš plánovač, nebo člověk, který věci neřeší a když přijdou, tak přijdou. Chtěla byste se spíš nyní věnovat kariéře, nebo byste se nebránila miminku či svatbě, když by to přišlo?

Asi spíš plánovač. Připravuji momentálně vše ohledně založení mého nadačního fondu, který se bude jmenovat Nathaniel po mém synovi. Tento nadační fond zřizuji pro pomoc ženám, které přišly o své dítě v těhotenství nebo v raném věku, a také pro předčasně narozené děti. Také píšu knihu se stejným názvem, kde bude celý můj příběh.

V knize budou dokonce i rozhovory a příběhy ostatních žen které si prošly něčím podobným jako já. Také mě čeká světová soutěž Miss International v Japonsku. Až tohle vše budu mít za sebou, tak se můžeme začít snažit o miminko a nebo plánovat svatbu.

Související články

Další články