Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Miss Natálie Kočendová exkluzivně o receptu na dokonalý vztah i postavu

+ Další fotografie

Modelka Natálie Kočendová (21) promluvila v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz o svatbě, dětech, o tom, jak ji ovlivnil covid, a jak se vyrovnává s kritikou na internetu. V neposlední řadě nezapomněla ani prozradit svůj recept na dokonalý vztah i postavu.

Natálie Kočendová o svatbě a miminku

Půvabná modelka Natálie Kočendová (21), která prošla soutěžemi krásy Miss International Czech Republic 2021 a Miss Czech Republic, svým fanouškům na sociálních sítích nedávno zamotala hlavu snímkem prstýnku, který sdílela. Byl zásnubní?

"Zásnubní nebyl, šlo o dáreček. Protože jsem vyhrála Miss, ještě se vdávat nemůžu," vysvětlila v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz Natálie a zároveň dodala, že se ale jednou na zásnuby už moc těší. Vdávat se totiž určitě chce, i když zatím žádné konkrétní plány ani představy nemá. Natálie minulý rok přišla o miminko v šestém měsíci těhotenství, další zatím neplánuje. "Doufám, že brzy," podotkla ale.

Půvabná modelka o receptu na hubnutí i šťastný vztah

Krásná misska během rozhovoru jenom zářila a my jsme se jí proto zeptali, jaký je její recept na šťastný vztah. "Důvěra, komunikace a stejný humor," vyjmenovala. Covid ovlivnil hlavně její modelingovou kariéru, kdy se zakázky příliš nehrnuly. Jako infuencerka ale mohla pracovat v klidu dál. Na sociálních sítích ale občas člověka dokáží pořádně potrápit hateři.

"Ne každý to zvládne," přiznala modelka s tím, že ona už je ale vůči kritice a nenávisti na internetu odolná. Na zlé komentáře neodpovídá a do žádných diskuzí se také nepouští, moc dobře totiž ví, že to nemá cenu.

Natálie Kočendové jsme se nakonec také zeptali na její postavu. Kdo by totiž nechtěl slyšet nějaký ten tip přímo z úst modelky? "Nemám žádnou dietu, ani extrémně necvičím," zklamala mnohé z fanoušků, kteří doufali v zázračný recept na hubnutí. Zároveň ale dodala, že je důležité být šťastný a mít čistou hlavu. Psychika totiž dělá hodně. Natálii jsme odchytli, zrovna když se účastnila krásného focení ve svatebních šatech se svou kolegyní Nikolou Uhlířovou ve spolupráci se Samem Dolcem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy