Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Miss Kratochvílová: Pokus o sebevraždu? Víme, proč skrývala zápěstí! A konečně je venku vztah, o kterém se neměl nikdo dozvědět!

Gabriela Kratochvílová má za sebou hrozně přísnou pubertu.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová (24) v sobě zřejmě dusí smutné tajemství a nejde o fakt, že je prostě a zcela správně přesvědčená o tom, že je 20× lepší moderátorka než Roman Šebrle a 20× lepší herečka než Jakub Prachař, což je obojí objektivní pravda, kterou si skromná modelka tutově nechce přiznat právě proto, že je hodná.

V roce 2008 se jí za velmi dramatických okolností rozváděli rodiče. A tehdy čtrnáctiletá Gábina, šílená fanynka a krátce také partnerka nechvalně proslulého muzikanta Nicelanda, to období prožívala mimořádně špatně.

„Rodiče se mi rozváděli ve čtrnácti, byla jsem ještě malá holka. Děti rozvody nenesou nikdy lehce a ani já jsem ho v době puberty nenesla dvakrát dobře," řekla Kratochvílová pro eXtra.

Přestože rozvod to byl podle informací eXtra velmi dramatický, dnes už podle missky co mělo přebolet, snad přebolelo: „Dávno jsem si uvědomila, že to není životní tragédie a je to pro mě dávno minulost. Každý z nich si našel svou cestu, mají milující partnery a já mám dvě úžasné rodiny a minimálně vždy o jedny Vánoce víc.“

Vše je dnes zapomenuto, stejně jako to, že si Kratochvílová nějaký čas po celé anabázi údajně dlouho schovávala levé zápěstí. „Byla posedlá Nicelandem, hovadem, které má za sebou asi milion všelijakých jako i echt pokusů o sebevraždu, do toho doma peklo. To zápěstí, no, Niceland, se kterým se později spustila, byl emař, bůhví, co ji k tomu vedlo, ale ruku pak dlouho schovávala i před kamarády,“ potvrdila nám blízká kamarádka modelky (redakce má její identitu k dispozici) a dodala, že Gabriela je sice oficiálně velká slušňačka, ale možná právě proto, že má za sebou mimořádně divoké dospívání.

To potvrzuje další dívka, rovněž fanynka Nicelanda, které jsme slíbili, že zůstane v anonymitě: „Ona byla něco jako groupie, žila snad jen s tátou po tom rozvodu, ten kompenzoval to, co se u nich stalo, netečností a ona trávila čas s Nicelandovou kapelou. Jejich manažerka ji dodnes nenávidí právě kvůli poměru s Nicelandem. Ožilo to znovu potom, co vyhrála Miss.“

Gabriela, která má před svatbou, vztah s Nicelandem, o kterém se doposud v bulváru nevědělo, sympaticky nezapírala, stejně jako důvody, proč schovávala zápěstí: „S Nicelandem jsem chodila v prvním ročníku na vysoké, byl to první vztah, první láska, první důvěra. Bohužel to z mé strany nevyšlo, každý jsme žili svůj život. Koneckonců první vztah, každý to asi známe. A pokus o sebevraždu se opravdu nekonal a zápěstí jsem nikdy neschovávala, to spíš křivý malíček. Mám ráda sebe i svůj život, i když jako u každého občas přináší nezdary. Jsem člověk, který se z nich snaží poučit.“

Související články

Další články