Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Miss Kolumbie Daniella Alvarez podstoupila amputaci: K čemu mi jsou nohy, když mám křídla, říká

Miss Kolumbie Daniella Alvarez podstoupila amputaci: K čemu mi jsou nohy, když mám křídla, říká
Zdroj: Profimedia.cz / archiv Danielly Alvarez
+ Dalších 10 fotografií
amputace
Daniella Alvarez (32), která se v roce 2011 stala Miss Kolumbie, přišla o nohu. V průběhu loňského roku jí lékaři našli v břiše bulku, která bránila přítoku krve do levé nohy. Po operaci však nastaly komplikace, které vedly k amputaci. Ztrátu končetiny krásná modelka bere velmi statečně.

Krásná modelka Daniella Alvarez o svých zdravotních problémech otevřeně hovořila s fanoušky na sociálních sítích. Jen málokdo mohl vědět, že operace, při níž jí měli lékaři z břicha odstranit bulku, skončí komplikacemi vedoucími k amputaci levé nohy.

Jen krátce poté, co Daniella přišla o končetinu, statečně promluvila na Instagramu a ukázala snímky po amputaci. „Své tělo miluji stejně jako předtím. Jsem vděčná za to, že s vámi mohu být na tomto světě, a těším se na nové životní výzvy,“ napsala modelka.

„Nohy? K čemu mi jsou, když mám křídla a mohu létat,“ dodala Daniella. Svůj vzkaz plný síly napsala k snímkům z nemocnice, na kterých je v obklopení své rodiny. Právě blízcí dodávají kolumbijské krásce odvahu a chuť do nového života bez nohy.

Statečná Daniella Alvarez

Ačkoliv Daniella ví, že následující týdny a měsíce budou v mnohých ohledech náročné, rozhodně se nijak nehroutí. „To nejlepší v životě mě stále ještě čeká. Budu mít protézu, se kterou budu moct chodit plavat, běhat, tančit, jezdit na kole a dělat vlastně všechno, co mám ráda,“ vzkázala statečná modelka.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy