Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Miss Kateřina Kasanová je těhotná: Miminka se dočká s fešným fotbalistou

Kateřina Kasanová a Tomáš Petrášek čekají miminko.
Zdroj: se souhlasem Kateřina Kasanová
+ Další 4 fotografie
těhotenství

Vítězka Miss Czech Republic a modelka Kateřina Kasanová (23) je těhotná. Půvabná blondýnka se dočká prvního potomka se svým partnerem, fotbalovým obráncem Tomášem Petráškem (30). Radostnou novinku s dojemnými slovy pár oznámil na Instagramu.

"Rok té nejčistší lásky a pátý měsíc nepopsatelného pocitu štěstí," oznámili modelka Kateřina Kasanová a fotbalista Tomáš Petrášek radostnou novinku na Instagramu. Na světě za pár měsíců přivítají svého prvního potomka.

Netrvalo dlouho a u příspěvku vítězky soutěže Miss Czech Republic se objevila spousta gratulací a krásných vzkazů. "Ježiiiš, moc gratuluji," napsala ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko. "Jeee, ty budeš krásná maminka," vzkázala zpěvačka a influencerka Adéla Krejdlová. "To je nádherná zpráva. Gratuluji z celého srdce," sdělila Andula.

Pár bydlí v Polsku: Zabydlela jsem se po pěti měsících

Kateřina žije s Tomášem v polském městě Čenstochová, a to právě kvůli rozjeté kariéře svého partnera, který je fotbalovým obráncem týmu Raków Czestochowa. Na život za hranicemi České republiky si už zvykla.

"Je to zvláštní říct, ale zabydlela jsem se tam po pěti měsících. Samozřejmě to souvisí se vztahem. Je to určitě zásluha Tomáše," svěřila se nedávno pro Super.cz.

Půvabná blondýnka randila v minulosti i se zpěvákem Benem Cristovaem. Avšak životním partnerem se jí stal Tomáš, se kterým se seznámila přes sociální sítě. Jiskra přeskočila ihned.

"Jsem zamilovaná, stojí vedle mě totiž muž, kterého si vážím, je plný hodnot, má velké srdce a jsem na něj moc pyšná," prozradila budoucí maminka.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy