Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Miss Karolína Kopíncová s autem ještě nevyjela a už ho má nabourané: Velká rána a křik

Miss Karolína Kopíncová s autem ještě nevyjela a už ho má nabourané: Velká rána a křik
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Miss Czech Republic
Čerstvá Miss Czech Republic Karolína Kopíncová (22) má pořádnou smůlu. Sotva obdržela zbrusu nový vůz, už ho má nabouraný. Naštěstí se nikomu nic nestalo a patrně neselhal lidský faktor, ale technika. Pohledná vítězka soutěže krásy se redakci eXtra.cz svěřila s tím, že v prvních sekundách byla pořádně vyděšená.

Není to tak dávno, co se pohledná Karolína Kopíncová stala Miss Czech Republic 2020 a začala plnit povinnosti s Miss spojené. Kromě přípravy na finále Miss World a dalších důležitých věcí modelku čekalo i pár krásných chvil.

Nedávno si převzala nové bydlení a taky úplně nový automobil. Bohužel s ním Karolína nestačila pomalu ještě ani vyjet, a už je nabouraný. Samotná modelka naštěstí nehodu neměla a ani ji nezavinila.

Srážka se obešla bez zranění, ale Karolína byla pořádně vyděšená. "Já i přítel jsme parkovali před domem v Brně a stěhovali. Přítel byl ve sklepě a já v koupelně. V tom jsem slyšela velkou ránu. Šla jsem se podívat, a z okna jsem viděla, že máme nabouraná obě auta, ale v autě, které nás nabouralo, nikdo neseděl," popsala nehodu Karolína redakci eXtra.cz.

Technická chyba

Policie dle Karolíniných slov přijela během chvíle a vše vyřešila. "Hned jsem vyběhla ven a křičela na přítele, ať jde honem taky. V tom momentě přiběhl majitel auta, co nás nabouralo. Pánovi se nejspíše urvalo lanko ruční brzdy a auto se rozjelo z kopce, zatočilo a vrazilo do přítelova auta, a to vrazilo do mého. Neselhal lidský faktor, ale technika," dodala mírně vyděšená Karolína.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy