Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Miss Karolína Kopíncová pro eXtra.cz: Po zvětšení ňader promluvila o dalších úpravách

+ Další 2 fotografie

Miss Czech Republic Karolína Kopíncová (23) si nedávno nechala zvětšit své poprsí. Pro eXtra.cz nyní promluvila o dalších vylepšeních, na která se chystá, o rivalitě na Miss World, a také o snímcích, které by za žádné peníze světa nenafotila. 

Modelka a Miss Czech Republic Karolína Kopíncová se v současné době chystá na 70. ročník Miss World, což je jedna z nejstarších a největších soutěží krásy.

Jak sama Karolína přiznává, v Miss World se hlavně hledí na inteligenci, sebeprezentaci a vztah k charitě.

Půvabná modelka si nechala nedávno zvětšit své poprsí, protože už od patnácti jí bylo jasné, že příroda v tomhle ohledu k ní nebyla příliš štědrá.

"Já už jsem od patnácti zkrátka věděla, že žádná prsa mít nebudu, protože jsem neměla po kom. Prsa jsem si vždy přála, a když přišla příležitost, hned jsem věděla, že do toho půjdu. Jsem z toho nadšená, jsou malinká, ale mně se moc líbí," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz Karolína.

Karolína se zúčastnila focení na zámku Jemniště se svou slovenskou kolegyní, vítězkou Miss Slovensko 2020 Leonou Novoberdaliu, což bylo historicky vůbec poprvé, kdy se československé krásky sešly při společném focení.

Karolína Kopíncová: Jsou pro mě důležité ještě dvě věci

Modelka přiznává, že kromě prsou jsou pro ni důležité ještě dvě věci, které by potřebovaly doladit a vyšperkovat.

"Jedna věc jsou zuby, protože rovnátka jsem sice měla, ale moje zuby jsou momentálně jako tetris, takže bych si je chtěla nechat srovnat. Bude to na dlouho, ale jednou budu mít vysněný úsměv. No a pak musím samozřejmě makat na postavě. To pocovidové tělíčko není úplně ve formě," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy