Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Miss Karolína Kopíncová bez obalu: Jsou spolupráce, do kterých bych nešla za žádné peníze světa

+ Další 4 fotografie

Miss Czech Republic 2020 Karolína Kopíncová (23) zanedlouho poletí reprezentovat Českou republiku do  Portorika. Na nedávné online módní přehlídce návrhářky Vandy Jandy v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak se na soutěž připravuje, z čeho má největší strach a do jaké spolupráce na sociálních sítí by nikdy nešla. 

Půvabná modelka a Miss Czech Republic Karolína Kopíncová se bude muset pomalu loučit s kralováním, ale ještě předtím bude reprezentovat Českou republiku na Miss World.

"Přípravy probíhají konstantně od vítězství. Přehlídky, focení, doučování angličtiny, aby se za mě Češi nestyděli. Důležitý je také charitativní projekt. Miss World je hodně konzervativní soutěž," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz.

Karolína má sice ještě dostatek času, ale už nyní probíhá příprava národního kroje. Na samotné Miss World ji bude čekat pět výzev, kterými musí projít, aby uspěla.

Karolína Kopíncová: Jsou spolupráce, do kterých bych nešla

Karolína se svěřila eXtra.cz s tím, že během pandemie koronaviru, to nebylo úplně jednoduché. "Spíš chodím přehlídky než focení a ty během pandemie nebyly. Jsem ráda za Instagram. Jde o to, jak který měsíc. Ještě to nemám rozjeté jako například Natálie Kočendová, ale nestěžuji si."

Modelka a Miss dodala, že existují spolupráce, do kterých by nikdy nešla. "Rozhodně bych nešla do spolupráce s erotickými hračkami. Některé věci mají zůstat doma," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy