Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Miss Jitka Nováčková dostala českou sodu! "Vypadáš jako od kolotočů!" křičí fanoušci

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Jitka Nováčková asi zažívá nějakou utajenou životní změnu a nebo psychickou ujmu. Jak jinak si totiž vysvětlit její šílený nápad se nabarvit na zrzavo?!

Česká Miss roku 2011 a modelka Jitka Nováčková (24) si na jednu chvíli změnila image a ihned se tím musela pochlubit na své sociální síti. Bohužel smršť negativních reakcí očividně vůbec nečekala! Pořádně to totiž od všech schytala, chudinka.

Poté, co svoji fotku se zrzavými vlasy hodila na svůj Instagram, zeptala se svých fanoušků, zda se jim taková změna líbí. Sama Jitka totiž po této změně dlouho touží, podobně jako Tatiana Kuchařová (29). Ta se ale dost rychle vrátila ke své původní blond

"Tak co myslíte? Změna je život, mám do toho jít?" napsala Jitka naivně v domnění, že ji někdo pochválí. Bohužel se skoro věčně usmívající blondýnka pozitivních ohlasů nedočkala.

"Ne, když změna, tak ne tuto, promiň, kolotočářskou," napsal jeden z komentujících. Další reakce zněly dost podobně. "Ne, mně se líbíš tak, jak jsi," napsal další z komentujících. Jitka se svým obdivovatelům zkrátka líbí blond. A tak by na sobě neměla nic měnit. Není zrovna tohle ten největší kompliment pro ženu?!

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články