Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Miss jde do finále: Průběh show byl dramatický. Jednu dívku odvezla sanitka, další přišla tragicky o maminku

Na Prima SHOW přichází revoluce v hledání královny krásy. Nový pořad Hledá se Miss.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Soutěž krásy

Soutěž krásy Česká Miss Essens 2022 dospěla do velkého finále. Z téměř devíti tisíc dívek jich do něj postoupilo dvanáct. Pojďme si celý tucet krásek podle podkladů od TV Prima představit. Na stránkách soutěže Česká Miss navíc můžete dát své favoritce hlas.

Která z dvanácti finalistek se stane Českou Miss Essens? Na to si musíme počkat do neděle, kdy vyvrcholí nový formát soutěže krásy. Diváci mohli v několika epizodách pořadu Hledá se Miss sledovat cestu finalistek od castingových kol.

Na vítězku čeká nádherná korunka za 300 tisíc korun, která vznikla v dílně českého výrobce křišťálových šperků a dekorací Preciosa Beauty.

Cílem soutěže je najít nové tváře jak pro svět modelingu, tak influencingu. Soutěž navíc vlastní několik licencí a vítězky se tak budou moci zapojit do světových soutěží krásy Miss Universe, Miss Earth a Miss Global. A kdo do finále postoupil?

Adriana Berežnyk (24)

O korunku krásy bojuje modelka Adriana Berežnyk, která je původem z Ukrajiny a v současné době žije v Praze.

Anna Amélie Vašáková (21)

Anna Amélie Vašáková usiluje také o titul Česká Miss Essens. Pochází z Prahy, a jak prozradila TV Prima, na životního partnera stále čeká.

Barbora Vítková (22)

Mezi dvanáctku finalistek se probojovala také Barbora Vítková z Bzence.

Kristýna Pavlovičová (20)

Další soutěžící je Kristýna Pavlovičová ze Strakonic. „Tato soutěž byla a je pro mě nejen velikým překvapením, ale i životní zkouškou, protože jsem dosud s modelingem neměla vůbec žádnou zkušenost,“ uvedla studentka vysoké školy pro web jcted.cz.

Natálie Jeřábková (20)

O korunku královny krásy usiluje také Natálie Jeřábková ze Znojma. Natáčení show Hledá se Miss pro ni bylo velmi dramatické a bolestivé. Na molu jí ruplo v koleni, které bylo nedávno operované, a podle informací TV Prima ji sanitka musela převézt do nemocnice.

Nelly Koláříková (18)

Studentka Nelly Koláříková z Brna je nejmladší ze všech dvanácti finalistek.

Vanesa Švédová (19)

Vanesa Švédová je devatenáctiletá studentka z Přerova. Také ona bude v neděli bojovat o titul královny krásy.

Nicole Šáchová (25)

Nicole Šáchová, která je rodačkou z Tábora, ale v současné době žije v Praze, je další výraznou tváří letošní Miss. Podařilo se jí prosadit v jedné modelingové firmě. Má za sebou studium biologie na Karlově univerzitě a také jaderné chemie na ČVUT, to však přerušila.

Sára Klugerová (25)

Sára Klugerová z Teplic má ráda módu. A to byl také jeden z důvodů, jak prozradila pro Teplický deník, proč se do soutěže Hledá se Miss přihlásila.

Vanessa Červová (19)

Účast modelky Vanessy Červové z Prahy v soutěži Hledá se Miss poznamenala velice smutná událost. Jen pár dní před semifinále ji i její maminku napadli v centru Prahy. Její maminka později zraněním podlehla. Vanessa Červová to potvrdila portálu Super.cz.

Valentina Voráčová (21)

Valentina Voráčová z Prahy je další z dvanácti finalistek. V rozhovoru pro TV Prima prozradila, že vůbec nepoužívá make up. Upřednostňuje přirozenost.

Marie Danči (25)

Finalistka Marie Danči z Krnova o sobě říká, že není typická misska. Na zámku jsme byly princezny, teď se ale rozhodne, která královna usedne na trůn,“ uvedla na svém Instagramu.

A kdo se stane onou královnou? Velké finále České Miss Essens 2022 můžete sledovat v neděli 11. prosince od 20:15 na TV Prima. Všechny finalistky si můžete už teď prohlédnout v naší fotogalerii.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy