Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Miss Hodačová zahrnutá luxusem: Chodí s miliardářským synem, jeho otec randí s Miss Europe

+ Dalších 13 fotografií
galerie
Česká Miss Barbora Hodačová (24) o svém soukromí příliš nemluví. Se svým přítelem Richardem chodí už několik let a řekla o něm jen to, že je automobilový závodník. Rodina, ze které ale Bářin přítel pochází, je velmi zámožná. Pokud s ním zůstane, život v luxusu Báru určitě nemine. Otec Richarda je totiž pohádkově bohatý a jeho zálibou je svírání volantu luxusních sportovních aut.

Někdo sbírá známky, jiný pohlednice a Richard Chlad st. (56) sbírá luxusní sporťáky, kterých už má ve své garáži několik. Možný budoucí tchán nové České Miss si opravdu žije jako v pohádce. Vlastní jen ty nejlepší kousky za stovky milionů. Richard Chlad st. také dříve závodil a jeho syn jde v jeho šlépějích.

Bára si tedy vybrala opravdu skvěle. Její přítel je mladý, pohledný a evidentně hodně za vodou. Po vzoru svého otce bude jistě chtít také svou lásku obklopit luxusem. Táta Chlad totiž randí s Miss Europe 2016 Liou Kees (25), která žije sen mnoha žen. Je zahrnuta luxusem od hlavy až k patě, v jejím šatníku se to hemží těmi nejdražšími kousky a podle všeho ji Richard Chlad starší bezmezně miluje. Vyzývavá blondýnka Lia je také dobrou přítelkyní Zuzany Belohorcové. Známá Slovenka oslavila s Liou její narozeniny kde jinde než na luxusní jachtě v Chorvatsku.

Sen Báry Hodačové je dodělat Právnickou fakultu. Od přítelkyně potenciálního tchána se liší jak přirozenějším vzhledem, tak i ambicemi. Bára není prvoplánová kráska a působí celkem skromně. Zato je zřejmě hodně cílevědomá. Před soutěží Miss zhubla 10 kilogramů a jednou se chce pyšnit titulem JUDr.

Mohlo by vás zajímat

Další články