Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Miss Denisa Spergerová se pochlubila novými trojkami: Už se nebude muset nic retušovat

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
exkluzivně
Denisa Spergerová (19) je vítězka soutěže krásy Miss Czech Republic 2019 a zároveň patří mezi jednu z nejvýraznějších královen krásy u nás. Zanedlouho se bude muset Denisa rozloučit se svojí korunkou a předat ji nové nástupkyni. Možná právě proto, že půvabné Denise již končí funkční období, se rozhodla k radikální změně svého poprsí. Brunetka šla pod kudlu a nechala si chirurgicky vylepšit prsa a nyní její hrudník zdobí zbrusu nové trojky.

Modelka a vítězka Miss Czech Republic 2019 Denisa Spergerová se rozhodla, že si nechá zvětšit hrudník.

„O augmentaci prsou jsem dlouho uvažovala, jelikož jsem v poslední době více zhubla a přišla jsem o svá prsa. Častokrát jsem slyšela od návrhářů, že je má postava lehce nesouměrná, protože mám ženské boky, ale úzká záda a pas. Vždy se musel můj dekolt lehce retušovat, poněvadž tam vždy trochu něco chybělo,“ vysvětluje Denisa, proč se rozhodla nechat si zvětšit poprsí.

Denisa si nechala udělat na klinice plastické chirurgie přirozené trojky, které jsou tak akorát přiměřené její postavě. „Mám ergonomické 340 ml. Z operace jsem měla velký strach, ale nakonec jsem byla mile překvapena. Jsem ráda, že jsem operaci podstoupila, protože se budu nyní cítit sebejistě a spokojeně,“ řekla modelka eXtra.cz.

Půvabná modelka s novými ňadry vyrazila na Ples jako Brno a vypadala skvostně. O její slavnostní róbu se postaral stylista Sam Dolce, který Denise vybral nádherné šaty značky Escada, ve kterých vypadala jako princezna.

Související články

Další články