Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

MISS CZECH REPUBLIC zpestří trendy umělci: Žhavá Sharlota nebo Majk Spirit

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 13 fotografií
MISS CZECH REPUBLIC
Galavečer MISS CZECH REPUBLIC 2019 se uskuteční 7. 2. 2019 v brněnském Boby centru. Živě bude Galavečer přenášet TV ÓČKO s časem začátku 20:20, taktéž živě i na iDNES.cz . Deset finalistek se utká o 4 vítězné pozice. Na které umělce se můžete během galavečera těšit?

První 3 tituly jsou voleny porotou, Miss Social Media je volena diváky na sociálních sítích. Tuto cenu bude předávat Anna Šulcová, výherkyně Czech Social Awards 2018 a reprezentantka České republiky na Global Social Awards 2019.

• MISS CZECH REPUBLIC 2019

• MISS CZECH REPUBLIC I. vicemiss 2019

• MISS CZECH REPUBLIC II. vicemiss 2019

• MISS CZECH REPUBLIC Social Media 2019 /III. vicemiss 2019

Galavečer MISS CZECH REPUBLIC moderují David Gránský a Jakub Kotek. Během slavnostního vyhlášení vystoupí umělci jako Majk Spirit (34), rapperka Sharlota nebo Emma Drobná

Režie se letos poprvé zhostí Samuel Jaško, který režíruje Miss Slovensko. Stage choregrafii již potřetí vytváří Peter Varady a taneční chorografii (opening number) vytváří JK Sanchez. Oficiální návrhářkou letošního roku je Natali Ruden, která představí své modely během fashion show a také na závěrečnou korunovaci vytvořila pro naše finalistky šaty na míru.

O styling během celé show se postará Sam Dolce Korunky pro vítězky letos první rok vytvořila Olga Kopalová Rynešová ze společnosti Šenýr Bijoux.

Související články

Další články