Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Miss Czech Republic získala licenci na Miss World. Jak se na soutěž připravuje nádherná Kateřina Kasanová?

+ Další 2 fotografie
Naše národní soutěž Miss Czech Republic získala licenci na Miss World a úřadující Miss Czech Republic Kateřina Kasanová (19) je Miss World Czech Republic 2018. Kateřina odletí 8. listopadu do Číny, kde bude celý měsíc reprezentovat Českou Republiku. Světové finále se uskuteční 9. prosince.

Světová soutěž Miss World už klepe na dveře a poté, co Miss Czech Republic získala licenci, se na finále připravuje nádherná Kateřina Kasanová (19,) která v rozhovoru prozradila co přípravy obnáší, jaké jsou její plány do budoucna, ale i jaké má pocity z blížícího se finále Miss Czech Republic 2018, kdy odevzdá svojí korunku.

Naše 1. vicemiss Kristýna Langová poletí 4. října na světovou soutěž Miss Grand International do Myanmaru, kde v loňském roce naše Nikola Uhlířová vybojovala 5. místo ve světě. 2. vicemiss Daniela Zálešáková odletí do Japonska, Tokya na Miss International.

Veronika Volkeová, jako 3. vicemiss je delegátkou pro Miss Intercontinental, která se uskuteční na Filipínách v hlavním městě Manila. Jelikož jsme měli 4 licence, tak díky Miss World nyní vlastníme 5 licencí a ještě jednu z finalistek 2017 vyšleme na světovou soutěž Miss Global.

Naše Miss se celý rok připravovaly na svoji reprezentaci a stále ještě připravují tak, aby dosáhly co nejlepších umístění a opravdu důstojně Českou Republiku reprezentovaly. Miss Czech Republic si dává za cíl i světové úspěchy a aby vítězky byly co nejvíce konkurence schopné na světových soutěžích a vyrovnaly se tak zemím, které jsou každoročně na světových soutěžích krásy úspěšné.

Mohlo by vás zajímat

Další články