Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Miss Czech Republic Nikola Uhlířová odlétá reprezentovat Česko do Thajska

+ Další fotografie
Češka Nikola Uhlířová, MISS CZECH REPUBLIC 2016 a Miss Grand International 4th Runner up 2017, odletí pracovně 2. 5. do Thajska natáčet oficiální spoty pro Turistický úřad Amazing Thailand společně s Miss Grand International.

Nikola Uhlířová poletí s dalšími 4 vítězkami z Peru, Venezuely, Filipín a Portorika, jelikož v roce 2017 se dostala mezi TOP 5 na 3. největší světové soutěži světa Miss Grand International 2017, která se konala ve Vietnamu v říjnu 2017.

Nikola zabodovala mezi 90 dívkami z celého světa. Soutěž Miss Grand Int. všem vítězkám hradí jak letenky, ubytování, stravu, tak i výplatu za natáčení pro Turistický úřad, což je pro mladé dívky velká věc, uspět v národní soutěži doma, poté uspět na světové soutěži a jet tak znovu do světa, kdy to celé hradí světová soutěž a ještě dostane finanční náhradu.

Jsme velmi rádi a šťastni, že nám každoročně naše vítězky vozí domů do ČR úspěchy, a jsme hrdí, že naše krásné české dívky jsou konečně opět úspěšné ve světě. Děkujeme celému národu za podporu všech našich Miss, jelikož každý rok naše dívky velmi pěkně podporují.

Mohlo by vás zajímat

Další články