Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Miss Czech Republic? Miloš Zapletal řekl exkluzivně eXtra.cz, co si myslí o kopiích soutěže krásy

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Hodně podivný tah Taťány Makarenko, která podle všeho neoprávněně přejmenovala svou soutěž Miss Face na Miss Czech Republic, vyvolal spoustu zásadních otázek. Redakce eXtra.cz oslovila toho nejpovolanějšího - otce soutěže krásy v Česku Miloše Zapletala, který z informací o kopiích nejprestižnější soutěže byl velmi smutný. Vypadá to, že nastane boj, která ze soutěží teď bude tou "pravou". Zapletal má ale o vítězi jasno už teď.

Legendární Miloš Zapletal ví o ženské kráse více než leckteré ženy. Někdejší prezident dnes už neexistující Miss ČR sice dění kolem volby královny krásy už sleduje z povzdálí a užívá si své Farmy Blaník, kde nabízí zážitky nejen pro rodiny s dětmi, ale jeho „dítě“, které v minulosti prodal ho nenechává chladným.

I když není nejšťastnější, co vše se stalo z jeho značkou, rozhodně je člověkem, který na dění kolem soutěží krásy má svůj kritický názor, a jeho slovo má nemalou váhu. Když se totiž zrodila jeho Miss ČR, miliony lidí tiše sledovaly finálový večer s patřičným napětím. O královně krásy se mluvilo napříč celou republikou…

Dnes jeho dítě po prodejních peripetiích vlastní krásná Eva Čerešňáková, která musí bojovat s konkurencí. Teď o sobě dala vědět jakási soutěž krásy pod jménem Miss Face, kterou její majitelka Taťana Makarenko přejmenovala na Miss Czech Republic, což může v mnohých evokovat, že jde o soutěž krásy z dílny Miloše Zapletala. Jenže tak tomu rozhodně není a v některých lidech to může vyvolat pocit podvodu.

Pro eXtra.cz Miloš Zapletal promluvil o tom, že podle jeho názoru může dokonce ze strany Makarenko jít o velký průšvih. „Miss České republiky byla hodně sledovaná a měla profesionální úroveň, protože ji dělali profesionálové. Poté kvalita soutěží Miss u nás začala upadat. Proto je i tato situace nepřehledná a dle mého názoru ještě víc uškodí již tak pokleslým současným soutěžím. Navíc podle mého názoru je porušován zákon, neboť titul Miss České republiky zakoupila před několika lety od společnosti Central Group paní Maláčová včetně značky Miss České republiky, kterou ale nepoužívala, protože měla Českou Miss. Pokud to někomu prodala, tak jistě se vším, co získala, tedy včetně názvu Miss České republiky. A pochybuji, že někdo může používat podobné názvy, které mohou vyvolat zmatečnost. Nejsem právník, ale z toho, co se kolem soutěže krásy aktuálně děje, jsem velmi smutný,“ míní legendární Miloš Zapletal.

Související články

Další články