Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Miss Czech Republic Karolína Kopíncová ukázala luxusní bydlení: Nechybí vířivka ani sauna

Miss Czech Republic Karolína Kopíncová ukázala luxusní bydlení: Nechybí vířivka ani sauna
Zdroj: Luka Living / Elite Bath
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Nová Miss Czech Republic Karolína Kopíncová (22) má před sebou sice spoustu povinností, ale minulý týden patřil mezi ty příjemnější. Sympatická Karolína, která se do povědomí lidí coby vítězka zapsala svou mezírkou mezi zuby, si převzala roční bydlení v luxusním resortu. Útulný byteček bude moct Karolína využívat do té doby, než korunku převezme další dívka.

Karolína Kopíncová zvítězila mezi desítkou finalistek v letošním ročníku Miss Czech Republic. "Já vždycky říkám, že hledáme dívku, která bude komplexní. A to Karolína bezpochyby je," komentovala její prvenství ředitelka soutěže Taťána Makarenko (30).

Sympatická vítězka rozhodně nepatří mezi tuctové Miss, svoji pro mnohé nedokonalost dokázala přetavit v přednost a nakonec zvítězila. Podle mezery mezi zuby je zapamatovatelná a snadno rozpoznatelná mezi ostatními modelkami.

Dvacetiletá Karolína má nyní před sebou dlouhou cestu a spousty práce. Vítězka 11. ročníku bude reprezentovat Českou republiku na nejstarší a největší světové soutěži Miss World. Celý tým profesionálů včetně Taťány Makarenko nebo kreativního ředitele Miss Czech Republic Sama Dolceho, se bude snažit Karolínu připravit tak, aby obstála a reprezentovala naši zemi co nejlépe.

Modelka před pár dny převzala útulný byt, který bude moct využívat po dobu svého kralování. Součástí luxusního apartmánu je mimo jiné vířivka nebo sauna. Do galerie se můžete podívat na to, jak to vypadá u nejkrásnější Češky doma.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy