Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Miss Czech Republic Karolína Kopíncová: Proměnila nedostatek v přednost a zdrtila soupeřky

+ Dalších 11 fotografií
Titul Miss World v soutěži Miss Czech Republic získala krásná Karolína Kopíncová z Brna. Letošní finálová desítka byla plná krásných slečen a konkurence byla skutečně velká. Jedenáctý ročník byl v mnohém jiný, ale pro vítězku Karolínu bylo nejtěžší utajit před rodinou titul, o kterém věděla už zhruba týden, protože se vše předtáčelo. Za neobvyklý průběh mohla pandemie koronaviru, která ředitelce Taťáně Makarenko (31) způsobila nemalé komplikace.

Když se rozhoduje o titulu královny krásy, lidé vždy horečnatě debatují o tom, která z finalistek měla zvítězit. Tentokrát se odborná porota, ve které nesměla chybět ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (30) a kreativní ředitel Sam Dolce rozhodla, že novou Miss se stane Karolína Kopíncová

"Ve chvíli, kdy jsem se dozvěděla, že jsem vyhrála, mi hlavou neproběhlo vůbec nic. Já jsem zapomněla na celý svět. Moc jsem si to přála, hrozně moc jsem na tom makala. Říkala jsem si, že nebudu plakat. Chvíli jsem to vydržela, ale pak se mnou emoce pěkně zamávaly," svěřila se šťastná vítězka eXtra.cz.

Karolína je nádherná slečna a vítězství si právem zasloužila. Má ovšem jednu drobnost, kterou by mnozí mohli brát jako nedostatek, který Karolína dokázala proměnit v přednost a své soupeřky rozdrtila na plné čáře.

Sympatická vítězka má totiž mezeru mezi zuby, díky které bude dobře zapamatovatelná a navíc je to sexy. Karolína je šťastně zadaná a nic na tom nehodlá měnit. Redakci eXtra.cz se také svěřila s tím, zda si nechá na svém těle něco vylepšit.

"Samozřejmě prsa žádná nemám. Já jsem kdysi hodně uvažovala nad plastickou operací prsou. Už v patnácti mi bylo jasné, že žádná mít nebudu. Nyní to ale úplně sešlo z cesty a odložila jsem to. Zatím mi to nevadí a nechám to možná po dětech," řekla s úsměvem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy