Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Miss Czech Republic Karolína Kopíncová o koronaviru a pubertě: Rudé vlasy a tunely v uších

+ Dalších 10 fotografií
Miss Czech Republic Karolína Kopíncová (22) v současné době zažívá velmi neobvyklý rok svého kralování a to ne zrovna v dobrém slova smyslu. Vzhledem k situaci ohledně pandemie koronaviru se odkládá i její reprezentace Česka na Miss World a covid-19 jí coby modelce přidělala spoustu problémů. Půvabná Karolína v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila i to, jakou měla pubertu a proč to s ní rodiče neměli zrovna jednoduché.

Karolína Kopíncová proslula jako vítězka Miss Czech Republic 2020, avšak její rok kralování je vzhledem k situaci ohledně koronaviru velmi netradiční.

"Myslím si, že koronavirus tuhle branži hodně ovlivnil. Jsou zrušené všechny veřejné akce, nejsou žádné přehlídky. Co aspoň zůstalo je focení," říká zklamaná královna krásy. Karolína pár měsíců po svém zvolení nafotila titulku časopisu a o její styling se postaral stylista a kreativní ředitel Miss Sam Dolce

Půvabná modelka se měla chystat na Miss World, ale ta se bohužel odkládá. "Miss World je naplánovaná na příští rok, ale až na druhou polovinu. Doufám, že ten termín vyjde a nebude opět posunut. Kdyby bylo všechno při starém, tak bych letěla už nyní v prosinci a nestihla bych všechno, co jsem chtěla. Ten čas mi pomůže získat lepší postavení," říká.

Měla jsem těžkou pubertu, rodičům se omlouvám

Karolína v rozhovoru promluvila i o své pubertě a dle jejich slov byla velmi náročná. "Měla jsem červené vlasy, tunel v uchu. Tímto se omlouvám rodičům, protože to měli se mnou těžké," vypráví s úsměvem Karolína.

"Bylo to těžké a náročně, ale zvládli to se mnou a vydrželi a já jsem jim za to hrozně vděčná," dodává.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy