Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Miss Czech Republic je zde: Adéla jako jediná promluvila o panující rivalitě mezi finalistkami

+ Dalších 11 fotografií

Finále Miss Czech Republic 2024 je za rohem. O blyštivou korunku krásy se uchází celkem desítka finalistek a jednou z nich je i Adéla Štroffeková (21). Ta na soutěže krásy po předchozích zkušenostech už málem zanevřela, avšak nakonec své rozhodnutí přehodnotila a dnes nejspíše nelituje - nyní má svůj sen na dosah ruky. V rozhovoru pro eXtra.cz jako jediná z TOP 10 dívek promluvila o panující rivalitě mezi finalistkami, ale i o tom, co na její účast říká partner. Nebojí se missí nemoci? 


Jednou z deseti finalistek prestižní soutěže krásy Miss Czech Republic 2024 pod vedením Taťány Makarenko je i jednadvacetiletá rodačka z Prahy Adéla Štroffeková. Tahle kráska se modelingu věnuje od svých čtrnácti let a zkušenosti se soutěží krásy má již z konkurenční tuzemské organizace – ovšem, jak prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz, na svou účast nevzpomíná zrovna s láskou.

"Je to už má druhá soutěž krásy. Ve svých 17 letech jsem to zkusila poprvé, tam to ale nedopadlo podle mých představ – ne kvůli umístění, ale celkově. Ta soutěž se rozpadla a ten můj sen byl stále nenaplněný. Říkala jsem si, že na to už kašlu, že mi to není souzeno," říká Adéla, která se nakonec rozhodla zkusit štěstí ještě jednou a dnes rozhodně nelituje. A povedlo se.


Své okolí rozhodnutím velmi překvapila. "Mé okolí si říkalo, že už je to konec. Nakonec byli velmi překvapení, protože jsem docela nahlas říkala, že už do žádné soutěže nechci. Obzvláště partner nebyl ze začátku úplně nadšený, ale teď vidí, že mě to naplňuje, a podporuje mě. Fakt jsem to nečekala, ale zažívám nejlepší období svého života," dodala Adéla.

Missí nemoci se nebojí

Adéla nakonec našla potřebnou podporu i od své drahé polovičky. "I ze strany přítele tam nakonec podpora je. Zjistil, že je asi lepší mě podporovat než naopak," směje se. S partnerem je Adéla přes 2 roky, nebojí se přece jenom proslulé missí nemoci? "Myslím si, že když tam je to zázemí a máte toho partnera, který je milující, podporující, tak nevidím důvod, proč by se mělo něco ve vztahu změnit. Za mě je missí nemoc mýtus," říká Adéla jistě pro eXtra.cz.


Jako jediná z finalistek promluvila o rivalitě

V Miss Czech Republic 2024 se Adéla probojovala až do finálové TOP 10 a svůj sen má nyní na dosah ruky. Adéla soutěží s číslem 2 a celou cestu za korunkou krásy si náramně užívá. Jakou však vnímá atmosféru v dívčím kolektivu? Jako jediná z finalistek promluvila o panující rivalitě! "Rivalita samozřejmě cítit je, myslím si ale, že je to v únosném množství, jak by to asi správně mělo být. Myslím si, že to k tomu patří, a nemyslím si, že to něco extra znamená," říká kráska, která dokázala vyhrát hned 3 challenge, jež dívky v rámci několikaměsíční cesty absolvovaly, což se v historii Miss Czech Republic zatím žádné ze soutěžících slečen nepodařilo.

Čemu se Adéla věnuje ve svém volném čase a proč by se právě ona měla stát novou držitelkou prestižního titulu a blyštivé korunky? Celý rozhovor, který nám finalistka s č. 2 poskytla v rámci zahraničního soustředění, si můžete přehrát v náhledovém videu.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy