Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Miss Czech Republic 2020: Letošní konkurence je vysoká, která dívka má šanci uspět?

Miss Czech Republic 2020: Letošní konkurence je vysoká, která dívka má šanci uspět?
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
miss czech republice 2020

Finále 11. ročníku MISS CZECH REPUBLIC 2020 proběhne již 23. července. Televizní diváci Óčka je mohou od 19:50 sledovat doma u svých obrazovek či online. 10 dívek se utká o 5 titulů, ale jen jedna bude mít možnost reprezentovat naši zem na nejstarší a největší světové soutěži Miss World. Tak která to bude?

Finalistky Miss Czech Republic 2020 známe od listopadu 2019 a všechny dívky prošly intenzivní přípravou a různými výzvami, v nichž bojovaly u ukazovaly své přesahy. Sportovní výzvu vyhrála finalistka číslo 10 Natálie Kočendová.

Další výzvu, plavkovou, vyhrála finalistka číslo 6 Barbora Aglerová. Poté následovala výzva s názvem Top Model, v níž bodovala finalistka číslo 2 Veronika Šmídová. Nejlepší v talentové soutěži byla finalistka číslo 8 Jana Smejkalová a poslední výzvu o nejlepší řečnici před publikem vyhrála finalistka číslo 4 Karolína Kopíncová.

Na finále 23. 7. se bude bojovat o 5 korunek, kde každá z dívek pojede reprezentovat ČR na největší světové soutěže světa. Ve finále se také vyhlásí 4 doprovodné tituly, a to Miss Notino, Miss Bikini, Miss Talent a Miss Photogenic.

Letošní finále bude vskutku jiné, půjde o první plně virtuální TV event v ČR. Soutěž MISS CZECH REPUBLIC se tak stane průkopníkem na tomto dosud neoraném poli a my si musíme počkat na výsledek do čtvrtka 23. července.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy