Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Miss ČR 2004 a lékárnice Jana Doleželová slaví 40: Řekla nám, co dnes dělá

Jana se svou krásnou dcerou, která jí dělá velikou radost.
Zdroj: se souhlasem Jany Doleželové
+ Další 4 fotografie
rozhovor

Krásná Miss České republiky 2004 Jana Doleželová oslavila kulaté narozeniny, bylo jí 40. Jaká byla oslava a jak si užívá svou krásnou dceru Verunku? Pro čtenáře eXtra.cz to prozradila v milém rozhovoru.

Miss ČR 2004 Jana Doleželová oslavila kulatiny. Rodačka z Uničova a nejznámější lékárnice v Česku eXtra.cz prozradila, jak se má a co dělá...

Jak u vás oslava narozenin vypadá? Je něčím výjimečná, vzhledem k jubileu?

Jedna malá sousedská party. Jedna malá v rodinném kruhu. A jedna v jižních Čechách. Neplánuji nic velkého. I když pravdou je, že jsem dnes dostala spoustu krásných květin. Jedna mezi nimi vyniká - nádherná veliká kytice čtyřiceti rudých růží.

Kam se chystáte na dovolenou, máte raději odpočinek na pláži, nebo aktivní druh dovolené?

Cestování je moje velká vášeň. Ráda poznávám jiné kultury, historii, přírodu, gastronomii. Proto preferuji poznávací dovolenou kombinovanou se sportem. Ovšem od té doby, co mám dcerku, jsou dovolené spíše podle jejího biorytmu a přizpůsobené dětským potřebám. Letošní jaro jsme se byli ohřát na Madeiře. Léto pak trávím nejraději v Čechách. Snažím se využít toho, že je u nás konečně hezky. Na jih pak jezdím opět na podzim, prodloužit si léto. O prázdninách se chystáme na týden na kola v jižních Čechách a na prodloužený víkend do lázní. Na podzim pak do Dubrovníku.

Jaké jsou vaše pracovní aktivity, stále se věnujete moderování?

Ano, i když teď byla vlivem covidu téměř rok od moderování pauza. Naštěstí se už tato práce opět rozjíždí. Moderuji tiskové konference, kongresy, plesy, golfy, teambuildingy atd.

V minulosti jste se částečně živila modelingem a fotomodelingem, ještě se této činnosti věnujete?

Spíše jen příležitostně. Kvůli péči o dceru už nemohu tolik cestovat za focením. Díky své cestovatelské vášni i modelingu jsem už ale navštívila 70 zemí. Mám na co vzpomínat.

Jste jedna z mála modelek, které mají vystudovanou vysokou školu, konkrétně farmacii, pohybujete se v tomto oboru?

Ano. Provozovala jsem 9 let lékárnu v obchodním centru v Praze 1. Pak jsem 2 roky provozovala 3 lékárny současně. Následně jsem 6 let pracovala v marketingu největšího poskytovatele zdravotnické péče ve střední Evropě. Nyní pracuji v marketingu v centrále největší sítě lékáren.

Co vám v poslední době udělalo radost a co se vám povedlo?

Radost mi dělá každý den moje dcera. Je ve skvělém věku, takže si ji užívám. Také mi dělá radost rodina a práce, která mě baví. Poslední dobou jsem se ale nadchla pro zahradu, trávím na ní hodně času. Péče o květiny a pohled na zahradu mě dobíjí. A když vyleze sluníčko, plaveme v jezírku.

Máte čtyřletou krásnou dceru, chtěla byste, aby kráčela ve vašich šlépějích?

Verunce chci představit svět z různých úhlů, ukázat jí různé aktivity. Ale výběr toho, čemu se bude věnovat, nechám na ní. Nyní chodí na angličtinu, plavání a tenis. V září jí přibude taneční kroužek. Jakmile se naučí plavat, můžeme „plavčo“ vyměnit za hudební školu, když bude chtít. My rodiče máme děti životem jen doprovázet, nikoli jim budoucnost plánovat. Tudíž jí jen představuji různé možnosti. Ale sama si vybere, co bude chtít rozvíjet.
Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy