Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Miss ČR 1995 Monika Žídková slaví 44: Málo se ví, že stála za láskou Karla Gotta a Ivany

Miss ČR 1995 Monika Žídková slaví 44: Málo se ví, že stála za láskou Karla Gotta a Ivany
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
NAROZENINY

Modelky bývají spojovány se všemožnými skandály. To však není příklad Moniky Žídkové, která žije rodinný a spořádaný život. Věděli jste ale, že před lety seznámila Karla Gotta s jeho ženou Ivanou?

Bývalá Miss Monika Žídková, která dnes slaví 44 let, se narodila v Kravařích. Vystudovala pedagogiku a už ve svých sedmnácti letech prorazila v modelingu. Tehdy získala titul Miss Krnov a další úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat.

Monika Žídková se stala Miss Europe

Roku 1995 se Monika Žídková stala Miss České republiky a následně uspěla také na Miss Europe. Zároveň byla vyhlášena domácí Miss tisíciletí a v roce 2011 ovládla anketu Nejoblíbenější miss v historii.

Po jejím srdci prahla řada mužů, Monika Žídková je ale už od roku 1999 vdaná za Petra Brzesku, se kterým má dceru Nikol a syna Davida.

V roce 2007 se účastnila soutěže StarDance ...když hvězdy tančí, je také moderátorkou a angažuje se i v politice. Monika Žídková je starostkou rodných Kravař a zároveň je v zastupitelstvu Moravskoslezského kraje.

Monika Žídková a Karel Gott

Pokud byste hledali nějaké skandály, které jsou s jejím jménem spojeny, určitě byste pátrali marně. Zajímavostí však je, že stála na počátku vztahu legendárního zpěváka Karla Gotta a jeho budoucí ženy Ivany Gottové, které seznámila v roce 1999 na slavnostním předávání cen TýTý.

„Věděla jsem, že je zadaný, a já tehdy také měla vztah. Žádal mě, abych mu dala své číslo. Dala jsem mu špatné,“ prozradila pro web CNN Prima News moderátorka Ivana Gottová. Karel Gott se ale nenechal zastavit a srdce Ivany nakonec získal.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy