Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Miss České republiky zná vítězku: Slavnostní večer ovládla Nikola Kokyová

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 10 fotografií
miss
Známe nejkrásnější dívky naší vlasti. Miss České republiky se v úterý večer stala dvacetiletá Nikola Kokyová. Na druhém místě skončila Sára Lyčková a třetí místo obsadila rusovláska Domča Benáková. Soutěž Miss České republiky v tradici navazuje na Miss Léta.

Je pravdou, že v poslední době se soutěže krásy množí jako žampiony po dešti. Na základech Miss Léta vyrostla soutěž Miss České republiky. Soutěž krásných dívek vyvrcholila v úterý večer slavnostním večerem v Divadle Broadway.

Slavnostní večer ovládla studentka poděbradské hotelové školy Nikola Kokyová. Ta předvedla také odvážnou volnou disciplínu - na kubánské rytmy tančila téměř nahoře bez. Bradavky jí zakrývaly jen třpytky. Tím si sympatická a odvážná dívka z Kolína zřejmě zajistila rozhodující body u poroty.

"Vím, že se mi hodně věcí v životě nyní změní. Ale mám předsevzetí, že já osobně se moc měnit nechci," uvedla Nikola Kokyová po triumfu. Ráda by nyní nastartovala kariéru jako modelka.

Na druhém místě skončila Sára Lyčková, která pochází z Fulneku. Třetí místo pak obsadila Domča Benáková, která žije v Hradci Králové.

Související články

Další články