Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Miss Bezděková se tajně vdala v Thajsku! Pro jistotu to udělala rovnou dvakrát! Jaké to bylo?

Zdroj: reprofoto FTV Prima
+ Dalších 16 fotografií
Zásnuby nestihla ani jedny, žádost o ruku nebylo velké drama a samotný obřad absolvovala pro jistotu hned dvakrát. Kdo že se nám tu provdal?

Tak tomu se říká obrovský šok! Česká Miss 2016 Andrea Bezděková (22) se v tichosti a bez velkých dramat kolem dala znovu dohromady s přítelem Martinem. Po několika rozchodech a návratech by tato informace zas až tak moc nikoho nešokovala... až do chvíle, než vyšlo najevo, že se pár v tajnosti vzal. Svatba proběhla na dovolené v Thajsku a prý šlo o spontánní rozhodnutí.

„Bylo to nádherný. Já myslím, že jestli si nějaká holka někdy přestavovala nějakou svatbu, tak to vždycky byly ty představy na pláži a bylo to vážně krásný,“ řekla Andrea na FTV Prima.

Svatba se současným manželem Martinem proběhla v angličtině, poté pár absolvoval také thajský obřad

„Bylo to úžasný, že jsme zažili tu jejich verzi toho ceremoniálu,“ konstatoval Martin.

Po několika rozchodech to páru nakonec vyšlo. Sňatek ale i přes to budou muset ještě stvrdit v České republice, protože je zde thajský obřad právně neplatný. Zda si Andrea s Martinem uspořádá v pořadí třetí svatební obřad v Čechách, ukáže čas. Nicméně kdyby ano, tak by Andrea trumfla svatební skóre Agáty Prachařové (31). Ta svoji svatbu pořádala nadvakrát. Poprvé natajno v Mariánských Lázních a podruhé v kostele s rodinou.

Související články

Další články